הפתרון האולטימטיבי לעסקי מומחיות שרוצים לבנות מותג יציב בשנת 2023 ב 100% אחריות

DOUBLE IMPACT
BUSINESS CLUB

https://vimeo.com/801287717

אחרי מאות בעלי עסקים שליוויתי בהצלחה יצרתי תכנית שמעניקה ליווי עסקי, מוכח, עם אחריות מלאה במחיר של מנוי בחדר כושר. צפו בסרטון להבין איך זה עובד ולאחר מכן לבדוק התאמה

בעלי עסקים כמוך שיישמו את השיטה והפכו מעסק מדשדש למותג מוביל ברשת תוך פחות מ 90 יום משתפים:

ממצב שהעסק שלי מדשדש הוא התקדם ב 10 רמות קדימה. זאת הייתה השקעה מדהימה ואין ספק שיקיר הוא קפיצת המדרגה המשמעותית שלי בתחום

דור ניניו
מאמן זוגיות לגברים

החזרתי את ההשקעה תוך חודש וחצי והיום אני עם 11 תהליכי ליווי בממוצע בחודש. מאחל ליקיר להמשיך להוביל בעלי עסקים. זאת עבודת קודש בעני.

אייל אנתבי
מאמן זוגות
ממליץ ראשי

מרגישה שקפצתי מדרגה מאוד משמעותית בזמן מאוד קצר בזכות הליווי. יקיר הוא אדם מדהים שנותן מהנשמה ויש המון מה ללמוד ממנו. ממליצה לכל בעל עסק שמרגיש בלבול ורוצה לייצר סיסטם יותר נכון ומדויק ולהגדיל את המכירות. מודה על כל רגע ורגע בתכנית הזאת.

בר נוי
מטפלת דרך תת המודע

"יקיר לקח אותי כמה רמות למעלה ברמות שלא האמנתי שאפשר להגיע בכזה זמן קצר. תוך חודש כבר החזרתי את ההשקעה על הליווי וכבר שילשתי וריבעתי את הסכום".

רן אברהם
מאמן עסקי

תמציתי , ישר ולעניין, בלי מריחות ובלי קשקושים. לא נתקלתי בדברים כאלו. המלצה חמה ומכל הלב.

גידי קוסטא
מנחה NLP

יקיר שיתף אותי במתודות, עקרונות וסיסטמים מאוד ברורים בעסק שמאפשרים לי להביא עסקאות באלפי שקלים בצורה די פשוטה. ממליץ ב 200% לקחת ייעוץ אצל יקיר ומבטיח לך שעוד כמה חודשים תהיו במקום שונה לחלוטין בעסק שלכם.

טל פרגריכט
הקוד הגברי

למה יצרתי את מועדון העסקים דאבל אימפקט?

אחרי מאות בעלי עסקים שליוויתי בשנים האחרונות והובלתי אותם לשבור את תקרת הזכוכית ולבנות מותג אמיתי לטווח הארוך, זיהיתי שכולם הגיעו עם אותם האתגרים (בסוף הדף הזה תבין איך לפתור אותם בדרך הכי יעילה שקיימת כיום בישראל)
אין שיטת עבודה ברורה ומותאמת אישית
ולכן הם קופצים כל הזמן מגאג'אט אחד לשני, קורסים קטנים ומידע חלקי שלא מחבר אותם לבניית עסק אמיתי לטווח הארוך ביחד עם שיטת עבודה מסודרת
שיווק ומכירות שלא עובדים היום
התחרות בדיגיטל מעולם לא הייתה יותר קשה ולכן כל בעל עסק חייב היום לעדכן את המסרים, את התועלות, את השיווק ואת תהליך המכירה כדי לייצר יותר פניות ולקוחות איכותיים.
חוסר בבידול עסקי
הם לא ידעו להסביר במילים פשוטות מה הם עושים, מה הבידול שלהם ולמה לבחור גם בהם. כתוצאה מכך הם פשוט נבלעים בתוך הרעש הדיגיטלי ואנשים בצד השני לא יודעים בכלל מה הם מציעים או למה לבחור דווקא בהם?
אין להם פידבק
ולכן הם ממשיכים לטייל בעולם החלומות עם המון רעיונות, תוכניות, מוצרים ושירותים מגניבים אבל בתכלס זה רק מבלבל אותם יותר ולא מאפשר להם להתקדם ולייצר כסף מהעסק.
רוב הזמן הם לבד
ובדידות עסקית זאת מחלה שהורגת בעלי עסקים מוכשרים. במקום להיות חלק מקהילה של יזמים דומים שכולם משדרים על אותו הגל וכולם מרימים אחד את השני.

ואני לא מדבר איתך רק על ייעוץ עסקי, קורס דיגיטלי או תכנית ליווי עם מתלמד שמעולם לא היה לו עסק. 

 

כי בנינו זה הדבר הכי מבאס בעולם להשקיע ממיטב כספנו ולשלם לאיזה מנטור ובפועל לא לקבל את התמיכה ואת העזרה שהייתה חסרה לנו.

 

לקנות עוד ועוד מידע שלעולם לא נשתמש בו או לשלם על שירותים שונים ורק להתאכזב, כי פשוט לא היה לנו את הידע הנכון בזמן הנכון. רק כי לא היה לנו את המסגרת הנכונה, הידע וההכוונה האישית. אם הגעתם לכאן אתם כבר מבינים שידע לא משנה וזה לא הפתרון.

 

הפתרון הכי טוב שאני מצאתי זה ידע עסקי מזוקק בשילוב של מנטורינג אישי וקהילה חזקה שעוזרת לכם כל הדרך ליצור טרנספורמציה אישית, עסקית וכלכלית

 עיצובים לכתבה (7)

 

אז איך זה במחיר כזה נמוך?

 

כשהייתי מטפל ורציתי לפתח את העסק שלי התאכזבתי מכל כך הרבה דברים.. בעיקר כי לא היה מקום אחד שמרכז את כל מה שהיה חסר והייתי צריך לשבור את הראש כדי לאסוף את כל המרכיבים ביחד

ולא פחות חשוב מזה?

 

לחבר את הכל תוך מערכת אחת יציבה ומסודרת.

 

 

מאז התחלתי ללוות בעלי עסקים במגוון רחב של תחומים לבנות את עסק החלומות שלהם והמהירות של השיטה והתוצאות שהיא יודעת לתת מפתיעות אפילו אותי. זה קורה בגלל שהשיטה שלנו היא לחבר בעלי עסקים לשיטה שלהם... ל DNA העסקי, לשיטת העבודה, לגישה של השיווק והמכירות ואז משם הכל הופך להיות פשוט יותר. וכמובן, ראייה עסקית מאוד חדה והוליסטית שמותאמת לעסקי מומחיות. (כי לא כל העסקים נולדו שווים)

 

 

 

יחד עם זאת, עם כל הכבוד לשיטה...
אני יודע גם שלא כל בעל עסק מתאים או יכול להרשות לעצמו תכנית ליווי יקרה איתי בגלל סיבות כאלו ואחרות... ולכן החלטתי להנגיש את הידע, המשאבים והמנגנון המטורף שפיתחתי במיוחד בתקופה הזאת, כדי שעוד בעלי עסקים יוכלו להנות מהטוב הזה. לקבל את המנטורינג , את הידע המזוקק ואת הנסיון המעשי בשטח של מאות בעלי עסקים ומעל 500,000 ש"ח שהשקעתי בעצמי בשנים האחרונות בצורה מונגשת ופשוטה ליישום בליווי אישי שלי. ולעשות עוד צעד קטן במימוש החזון שלי כשפתחתי את העסק.

 

היום אפשר להצטרף אלינו ב 100% אחריות להחזר כספי ובמחיר של מנוי בחדר כושר. בדף זה תוכל לראות את כל הפרטים שצריך ובתחתית הדף שאלות ותשובות.

החזון שלנו בדאבל אימפקט

לעזור לבעלי עסקים לפתח עסק אמיתי שתורם לבעל העסק, למשפחתו וללקוחותיו ועל ידי כך לייצר אימפקט כפול בעולם. בעזרת מנטורינג אישי, קהילה חזקה וסיסטמים מוכנים להטמעה שעושים את החיים לקלים יותר

מערכת אחת מוכחת עם כל מה צריך כדי להזניק את העסק שלך בעידן החדש

לבנות עסק שמייצר טרנספורמציה עבור אנשים אחרים. לקבל תמיכה בעשייה שלך, לדייק את המסרים ברשתות, לבנות הצעות, שירותים ומוצרים מדויקים, להתחבר לקהילה של אנשים שמחוברים לאותו חזון ולקבל את כל המרכיבים שעסק בריא צריך כדי להצליח. אלו המרכיבים המרכזיים של המועדון:

1# אימון ומנטורינג בתהליכי צמיחה

כשאתה מצטרף נבנה לך תכנית מדויקת שתואמת לעסק שלך ומכילה את הערכים, החזון והמטרות שלך. ובנוסף נפצח ביחד מודל עסקי מותאם אישית, הצעת פרמיום ותהליך שיווק ומכירות. 3 הדברים האלו ביחד כבר יזניקו אותך לרמה הבאה בליווי צמוד שלנו.

2# הידע הנכון בזמן הנכון

נכנסים לפורטל הדיגיטלי הכולל הדרכות מקצועיות, טכניות ודפי עבודה ליישום מהיר. מדובר על ידע ששווה יותר מ 500,000 ₪ במצטבר מהיועצים הטובים בעולם השיווק והעסקים. והכל מונגש בצורה ידידותית ופשוטה ליישום. (אפשר לקבל סילבוס מפורט בהשארת פרטים בטופס).

3# קהילה עסקית וחיבור אנושי

כחלק מההצטרפות שלך תתחבר לקהילה עסקית חזקה של יזמים ובעלי עסקים שכולם רוצים להציח. זוהי חממה, מקום להתפתח, ליצור קשרים, לשתף באתגרים וגם בהצלחות וליצור שיתופי פעולה מניבים ואפקטיביים. בנוסף כל פעם נעלה ללייב ומאסטרמייד בנושאים שונים ותהיה לנו קבוצה משותפת לעדכן בדרך ולקבל פידבק.

4# פיתוח חוסן רגשי ומנטאלי

מעבר לקהילה שתקבל יצרתי תהליך אישי ועסקי שילווה אותך במהלך התכנית ויעזור לך לשחרר חסמים בנושאים כמו כסף והצלחה, פחדים, יכולת הכלת שפע , מיינדסט שלילי ופריצת חסמים שמונעים ממך להיות האדם והעסק שאתה רוצה לפתח. בעידן של היום שבו הכל משתנה זה סופר קריטי להצלחה.

5# המשאבים העסקיים Plug & Play

מעבר להדרכות המקצועיות, אתה הולך לקבל ערכה מלאה במשאבים עסקיים נדירים [טמפלטים, קבצי אקסל, דפי עבודה, תבניות למשפכי שיווק, קופי ופעולות כסף) ליישום מהיר כדי שתוכל לייצר כסף מיידי בעסק ולהחזיר את ההשקעה שלך עוד בשבוע הראשון.

6# טכנולוגיה וסיסטמים מוכחים

אני הולך לשתף אותך בהדרכות מקצועיות וטכניות כמו איך להתקין דפי נחיתה, משפכי שיווק, הדרכות עיצוב, איך לבנות מצגות ומעמדי מכירה להמונים (כולל המצגות, האסטרטגיות והסיסטמים שלי לשימושך החופשי) כל מה שאי פעם חלמת עליו מונגש לך בצורה ידידותית.

7# תרגול תרגול תרגול

אנחנו הולכים לתרגל, לפצח, להתאמן ביחד ולחוד בכל חלק בעסק. החל משיחות מכירה, דרך הקופי שאתה כותב, דפי הנחיתה, מהלכי שיווק ומכירה, סדר היום שלך וכל צעד אחר בעסק כדי שתוכל להשתפר ולהפוך לבעל העסק שתמיד רצית.

ואם אנחנו עדיין לא מכירים

נעים מאוד קוראים לי יקיר גבאי
בן 35, יזם, פסיכותרפיסט ומלווה בעלי עסקים
מייסד קבוצת דאבל אימפקט שבה אני מלווה, מכשיר, מפתח ומטפח עסקי אנושיים בעולם הדיגיטלי.

את דרכי בעסקים התחלתי בתור מאמן ומטפל והאמת? סבלתי. סבלתי מהכל. ממכירות, שיווק, שירות לקוחות, הבדידות... המשכתי כי הייתי מונע ממשמעות. כן, אני מהאלה שרצו משמעות או "יפי נפש" ... אבל כמובן גם להכניס יפה, אבל מלעשות משהו שאני אוהב וטוב בו וגם משמעותי בעולם. כבר 4 שנים שאני מלווה בעלי עסקים להצלחה ועבדתי כבר עם מאות בעלי עסקים, הרמתי כנסים... תכניות ליווי, קורסים, הכשרות ועוד, והלקוחות שלי קיבלו תוצאות מדהימות (אותם אפשר לראות בדף הזה)

אבל עדיין - משהו שם היה לי חסר וזה הכוח של הקבוצה בשילוב של ידע, קהילה תומכת והיכולת שלי ללוות יותר אנשים במקביל. וזאת הסיבה שיצרתי את המועדון דאבל אימפקט.

זה לא עוד קורס דיגיטלי. לא עוד ליווי עסקי,

לא "קהילת פייסבוק" שכל היום מנסים למכור לך.

לא עוד נטוורקטינג נטו למטרות שיווק העסק.

 

קהילה לגדילה. חממה להתפתחות אישית ועסקית.

ואם אתם חושבים שזה בטח רק למתחילים,

או להפך, זה רק למתקדמים... זה לא זה ולא זה.

 

[su_quote]זה לא לגבי המיקום שלכם במירוץ, זה לגבי האופי שלכם![/su_quote]

 

ואם אתם אנשים שרוצים להצליח, שחושבים בגדול וגם רוצים להוריד את זה לקרקע, אנשי עשייה ולא רק דיבורים - ולקבל את כל הכלים, התמיכה, הידע והמשאבים שבעל עסק בריא צריך להצליח בשנת 2023 וקדימה? אני מזמין אתכם לבדוק התאמה לתכנית.

 

 

תוצאות מאחורי הקלעים של בעלי עסקים שיישמו את שיטת האימפקט

 

[su_image_carousel source="media: 9738,9739,8500,7578,7577,7576,7575,7574,7573,7572,7571,7570,7558,7560,7561,7562,7563,7564,7565,7566,7567,7568,7579,7580,7569" autoplay="1" image_size="medium_large"]

בעלי עסקים שהיו באותו מצב כמוך (אין שום סיבה שזה לא יקרה גם עבורך)

הכל היה מין כיבוי שריפות וזה היה ניכר בהכנסות, בשיעורים ובמקצועיות של הדבר. פתאום אני רואה שדברים קורים ויש לזה תוצאות. אני רואה את ההבדל מאיך שהייתי לאיך שאני עכשיו וזה וואו.

פארי הלב
מתקשרת ומורה רוחנית

בזכות יקיר אני יכול לעזור ליותר אנשים, להיות מתוגמל בצורה הוגנת עבור השירות ולהגיע לאותה צמיחה עסקית יציבה שכל כך הרבה שנים רציתי שתגיע לחיים שלי. יקיר לגמרי הכתובת לעשות את זה.

ירוסלב מורגנשטיין
אקדמיית הגבר השלם

יקיר עזר לי לבנות מאפס תכנית ליווי ובזמן יחסית קצר עזרה לי להכניס קרוב ל 20,000 ₪. הצטרפות לליווי של יקיר זאת הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי.

דניאל תורג'מן
משווקת אור

איך עובד התהליך השלם?

מדובר על מערכת שלמה שנבדקה בהצלחה על מעל 100 בעלי עסקים מחום השירות והידע והיא תעזור לך להשיג את היעדים שלך ב 100% ביטחון. ככה אנחנו עושים את זה צעד אחרי צעד.
#1

פיצוח DNA אישי ועסקי

מתחברים למיינדסט הנכון ופועלים בתור בעלי עסקים ולא רק בעלי מקצוע. מפצחים את ה DNA העסקי ומגדירים אחת ולתמיד את העסק ואת קהל הלקוחות שלכם בעידן הכלכלה החדשה
#2

פיצוח מסרים ממגנטים

נעזור לך לפצח את המסרים הכי מדויקים לעסק שלך שיצרו לך בידול בשוק תחרותי ויהפכו אותך לברירה הטבעית עבור הלקוחות שלך.
#3

הצעת פרמיום מבוקשת

נארוז את כל הכישורים והיכולות שלך לידי הצעת פרמיום מבוקשת לקהל שכבר צריך ורוצה. משם התוצאות יגיעו תוך זמן קצר
#4

תסריט מכירות מותאם אישית

בחלק הזה תלמד איך למכור בתכלס את הצעת הפרמיום שלך (בין אם זה בשיחת טלפון, זום, או מכירות להמונים (וואבינארים, אתגרי רשת, הרצאות וסדנאות) למכור בקלות בלי מתחים מיותרים.

#5

גיוס לקוחות פרמיום

נעזור לך להשיק מחדש את המומחיות ואת הצעת הפרמיום כדי להתחיל לייצר תנועה ולקבל פניות ממתעניינים ברמת בשלות גבוהה.
#6

מאגר תוכן ממגנט

נלמד איך ליצור תוכן אותנטי שממגנט את קהל היעד המדויק ולעבוד חכם ברשתות המובילות (אינסטגרם, טיקטוק ופייסבוק) בעזרת סיסטם תוכן מסודר.
#7

פיתוח וטיפוח קהילה

בתהליך תקבל מסגרת תומכת שכוללת ליווי ואימון 1 -1 גם בפגישות וגם בקבוצה המשותפת. נלווה אותך בדרך כדי להכשיר , ללמד , להתמודד עם אתגרים ולהתפתח כיזם וכבעל עסק שמייצר אימפקט בעולם.
#7

פיתוח מודל היברידי

נעזור לך להתקין מודל היברידי שיעזור לך למנף את השעה שלך בצורה דיגיטלית ולהרוויח הרבה יותר בפחות זמן ומאמץ
#8

בניית סיסטם מכירות אפקטיבי

נבנה איתך משפך שיווקי מסודר ומסע לקוח שיעזור לך להפוך את כל התהליך על אוטומט. במטרה לייצר מתעניינים ברמת בשלות גבוהה שמחכים לשיחה איתך על אוטומט.
#9

בקרה ניהול ומשוב

בכל חודש וכל תקופה אנחנו מדייקים את התכנית, משפרים את המנגנון ואת המערכת ומשייפים את החזון, התכנית ואת הדרך להגשים אותו במציאות

יש לך עוד שאלות?

יכול להיות שכאן תמצא את התשובה

לקבל את כל הידע, הכלים, המנטורינג, הליווי והתמיכה שהעסק שלך צריך כדי לצמוח ולשגשג במינימום סיכון והשקעה מצידך. במטרה לעזור לך להפוך מומחיות למנגנון עסקי מסודר ולהגדיל הכנסות בעידן הכלכלה החדשה במינימום סיכון ואחריות מלאה במחיר של מנוי בחדר כושר.

 

החזון שלי הוא לעזור ליותר בעלי עסקים איכותיים להצליח. ואחרי שנים שאני מלווה בעלי עסקים הבנתי שיש כאן משהו בעולם העסקי שצריך לשבור ולפצח מחדש. כי אין סיבה להתחייבויות מטורפות, הלוואות, כאוס מוחלט והמון לחץ על המערכת. אז שברתי את הראש איך לספק שירות ועזרה לבעלי עסקים במחיר נמוך וב 100% אחריות ועדיין לספק שירות ברמה גבוהה ולאפשר לעוד בעלי עסקים להצטרף לטוב הזה.

מועדון עסקי ששובר את עולם המנטורים הישן ויכול להעניק לך את התמיכה, הכלים, את הידע, את הקשרים, את הבמה ואת המסגרת של כל מה שחיפשת עד היום במחיר הכי נמוך שקיים ביחס לאיכות שתקבל. נכון לשורות אלו אנחנו פותחים את המועדון החל מ 370 ש"ח לחודש וללא התחייבות. אפשר לקבל סילבוס מפורט במייל עם כל הפרטים כולל אפשרות להרשם במידה וזה יתאים גם לנו.

כן! הורדתי את כל הסיכון ממך והסיכון היחיד כאן הוא עליי ככה שאתה יכול להצטרף, להכנס לחודש התנסות במערכת שלנו ולקבוע את פגישת הייעוץ איתי. במידה ולא תתחבר מכל סיבה שהיא (לפני הפגישה שלנו) תוכל לצאת בניקוי החודש שאליו הצטרפת. כל מה שצריך זה פשוט לשלוח לי מייל לכתובת info@yakirgabay.com ואני או מישהו מהצוות נזכה אותך במקום בלי שאלות.

כן! עם השנים פיתחתי פלטפורמה של מאמנים, ידע, כלים, הכשרות, קהילה ומשאבים שנועדו לעזור במיוחד לבעלי עסקים כמוך. יש לי את היכולת ואת הטכנולוגיה לעזור לעוד אנשים ולהגשים את החזון העסקי שלי. אני לגמריי עומד מאחורי המילה שלי אבל יחד עם זאת המחיר הזה הוא זמני ולכן ממליץ לך לשריין את מקומך איתנו לפני שהמחיר יעלה.

מיד עם ההרשמה שלך תקבל הוראות הפעלה מה לעשות בשבוע הראשון עד לפגישה שלנו. בפגישה עצמה כבר נבנה את המסגרת שלך להצלחה ותתחיל לצעוד במסע שלך לפיתוח עסק דיגיטלי רווחי ומצליח מאוד בעידן הכלכלה החדשה. אז לתשובתך, מהרגע שאתה מצטרף אנחנו מתחילים!

דאגתי לסדר את התכנית כדי שתמיד תהיה לך תמיכה בין אם בקבוצה, בשיעורי לייב או בהתכתבות במייל שלי. זה המון תמיכה ועזרה אבל בכל מקרה במידה ותרצה לבדוק התאמה לתכנית ליווי יותר מקיפה ששם אוכל לעשות את הדברים ביחד איתך ברמה האישית נוכל לבדוק התאמה בפגישה שלנו.

בהחלט, עם הרשמתך תוכל לקבל את הסילבוס המלא + הפרקים הראשונים של התכנית ואפילו להצטרף לשיעור נסיון. במידה ולא תתחבר מכל סיבה תמיד תוכל לשלוח לי מייל ונזכה אותך במקום בלי שאלות.

כשאתה מצטרף אתה מקבל גישה אליי, למשאבים, לקבוצה ולהמון תכנים שכבר קיימים במערכת כתכנית מסודרת. מעבר לזה נפגש למאסטרמיינד והדרכות כל שבוע כדי לדייק, להתאמן, לעזור לך להתמודד עם אתגרים בעסק ולתת לך את התמיכה שאתה צריך. ההקלטות מוקלטות ככה שאם מפספסים אפשרא לחזור על הכל מסודר בפורטל.  זה המון עזרה ותמיכה אבל אם זה עדיין לא יספיק לך נוכל לבדוק התאמה לליווי האישי ששם אני יכול לקחת אותך יד ביד להצלחה.

זה באמת תלוי בך ובנכונות שלך ליישם את הדברים בעסק. 90% מהלקוחות שלנו כבר מחזירים את ההשקעה (של אלפי שקלים) בחודש הראשון ומשם כבר מבינים את הקטע ומפתחים עסקים שמלווים אותם שנים קדימה. לאדם הממוצע ולמי שמתחיל מאפס זה יכול לקחת בין 3- 4 חודשים כדי לבנות מנגנון מסודר להגדלת הכנסות שעובד עבורו. וכמובן, שאין באמת סוף להתפתחות ותמיד יש מה לשפר ולדייק בעסק.

 • בעלי עסקים שמחפשים אחר "גלולת הקסם" ולא מוכנים להשקיע כדי להצליח.
 • אנשים שנמצאים בשלב החלום ועדיין לא מוכנים ללכת בדרך מציאותית כדי להגשים.
 • בעלי עסקים שמאשימים את כולם חוץ מלקחת אחריות על חייהם.
 • בעלי עסקים שלא יודעים לספק לקהל היעד שלהם את התוצאות שהם מחפשים.
 • חנויות איקומרס, מוצרים פיזיים, שיווק רשתי, או שירותים לא ברורים.
מועדון העסקים דאבל אימפקט מתאים במיוחד למאמנים, מטפלים, יועצים ויזמי אונליין שרוצים לעזור לאנשים אחרים בעזרת ידע / קורסים / ליווי או תהליך ליצירת טרנספורמציה אישית. ובין היתר:
לבעלי עסקים שמרגישים מוצפים
בעידן של היום זה סופר חשוב שתקבל את הידע הכי מזוקק ועדכני שיעזור לך להפסיק להסתובב סביב הזנב של עצמך בחיפוש אחר עוד ועוד ידע חלקי שלא מקדם אותך ומשאיר אותך באותו המקום כבר חודשים.
לבעלי עסקים שמאמינים בגישה הוליסטית

שמבינים שייעוץ עסקי חייב להיות חלק מהערכים שלך. ממי שאתה, מהחזון ומהרצון שלך להשפיע בעולם, אחרת זה לא יעבוד לאורך זמן.

לעסקים שרוצים לקבל פידבק ותמיכה בעשייה
שנמאס להם לפצח את הכל לבד ולדפוק את הראש בקיר (או ברשת) בלי לקבל הכוונה ממישהו שעשה את זה עם מאות עסקים ושרוצים להפסיק את הדשדוש באפלה לנסות לפצח את הכל לבד.
לבעלי עסקים שרוצים להיות חלק ממשהו גדול
קהילה של אנשים שדומים לך וכולם פועלים לאותה מטרה משותפת, ולכולם יש רצון חזק להצליח ולהשאיר חותם אחריהם וגם משתפים באתגרים ובהצלחות במהלך הדרך ותומכים בעשייה.
לעסקים שהשיווק שלהם כבר לא עובד
התחרות בדיגיטל מעולם לא הייתה יותר קשה ולכן כל בעל עסק חייב היום לעדכן את המסרים, את התועלות, את השיווק ואת תהליך המכירה כדי לייצר יותר פניות ולקוחות איכותיים.
לבעלי עסקים שרוצים ליצור מוצרים חדשים
העולם השתנה, השוק השתנה, מיתון ואינפלציה של הכסף. לכן צריך לפתח מוצרים ושירותים מדויקים יותר שמותאמים לצרכים החדשים ולכלכלה החדשה (בהצעות, בשיווק, במכירות ובכלל בעסק)
לבעלי עסקים שנכבו בעבר
ששילמו אלפי ועשרות אלפי שקלים על ייעוץ שלא תואם והבטחות שווא בגלל שאף אחד לא הסתכל על העסק שלהם מקרוב ושיקף להם את הדברים (הקשים) שהם לא רואים בעצמם. כאלו ששמים את זה בצד ומחליטים להתקדם קדימה למרות החשש.

אין נוסחת קסם להצלחה ואין שיטה אחת שמתאימה לכולם... אבל יש דרך שעבדה מעולה על יותר מ 100 בעלי עסקים ועזרה להם ליצור פריצות דרך אמיתיות שנמשכות לאורך זמן. מהסיבה הפשוטה... שהשיטה שלנו? היא לחבר אותם לשיטה האישית שלהם ודרך זה לבנות עסק יציב שמשרת אותם שנים קדימה בלי להתבלבל.

אם פתחת עסק ואתה מפחד להשקיע אפילו 370 ש"ח להצלחה שלך אז אין לי מה לומר לך... אפשר לסגור את הדף ולהמשיך את המסע שרוב הסיכויים יבזבז לך עוד זמן, משאבים וכסף כי זאת השקעה מועטה ביחס למה שמקבלים כאן (ובאמת שאני מאוד מעריך כסף ומעריך כל אדם) אבל כנראה שזה פשוט לא הזמן הנכון שלך ואין לך מספיק ביטחון כדי להצליח (וזה חשוב) אז עדיף שלא תשאיר פרטים.

אז קודם כל זה נכון, השוק מוצף במידע שלפעמים גם פוגע באנשים שרוצים לקבל הכוונה אישית. אתה כמובן יכול לעשות סקר שוק, לבדוק תכניות דומות אבל אני מבטיח לך שלא תתקל באף תכנית שמעניקה לך כל כך הרבה משאבים, עזרה ותמיכה לעסק במחיר כזה נמוך ועוד עם 100% להחזר כספי. וגם, אם יש עוד תכנית שאתה רואה אחוזי הצלחה כאלו? אז ממליץ לך בחום לבדוק אותה כי כנראה שהם יודעים מה הם עושים.

מהנסיון שלי יש שלושה אלמנטים שנדרשים להצלחה עבור כל מי שרציני ורוצה להגדיל את ההכנסות שלו ולהשאיר חותם בעולם.

 

מחויבות

צריך להיות ״100% בפנים״ כלומר, מחויב, רציני, מוכן לפעולה ובעל מוטיבציה כדי להשיג את המטרות שלך. ללא המחויבות, אף אחד לעולם לא באמת יוכל ליצור שינוי מתמשך למשך זמן.

 

 

בהירות

במקום לבזבז ימים, שבועות, חודשים, או אפילו שנים בחיפושים [כמו הרבה עסקים שפונים אלינו] נאבקים כדי להרכיב את כל החלקים הדרושים להצלחה... מה שבאמת נדרש זה לעקוב אחרי מסלול ברור עם תוצאות מוכחות לעסקים שדומים לתחום שלך.

 

 

ביטחון

המרכיב האחרון הוא ביטחון וידיעה שיש לך תמיכה ומסגרת אישית שתעזור לך להטמיע את התכנית שלנו בהתאם למצב הספציפי שבו אתה נמצא. מדובר על ליווי צמוד איתי (יקיר) וצוות מאמנים מוכשר, פורטל דיגיטלי, משאבים עסקיים מוכנים, שיטות עבודה פרקטיות שאפשר ליישם מתוך מה שכבר עבד. אנחנו ביחד במסע שלך להגדלת העסק, מערכת שלמה שעוזרת ומובילה אותך יד ביד לעבר ההצלחה והמטרות האישיות שלך. אנחנו יחד בזה ב 100% ביטחון.

 

אם יש לך את המחויבות, את הנכוחות להשקיע

מאסת בהבטחות ופיקים של הצלחה בחיפוש אחר "הדבר הנוצץ הבא" ואתה פנוי להשקיע בהתפתחות האישית והעסקית שלך?

אנחנו לגמריי נשמח לעזור לך לעשות את זה.

 1. לוחצים על הכפתור הכחול ומשאירים פרטים.
 2. עוברים לשאלון התאמה קצר.
 3. מקבלים סרטון הדרכה על התכנית וקבלת פנים.
 4. עולים לשיחה קצרה כדי לבדוק התאמה.
 5. במידה וזה מתאים מצטרפים ומתחילים לבנות את החזון ואת המטרות.
 6. מצטרפים לקהילה, להדרכות, למפגשי הלייב ומתחילים לעבוד ולייצר תוצאות בחיים ובעסק.
מוזמן ללחוץ על הכפתור ולהשאיר לנו פנייה. נחזור אליך בהקדם האפשרי בוואצאפ או בטלפון.
הזן את השאלה שלך כאן
ונענה לך במהירות האפשרית

"כל שינוי קשה בהתחלה, מבולגן באמצע ומדהים בסוף" רובין שארמה

עד שהגעתי ליקיר עשיתי עושה שיחות ייעוץ אבל ויתרתי מאוד בקלות. בזכות תסריט השיחה והשיטה שפיתחנו למדתי איך לענות על ההתנגדויות וזה הגדיל לי משמעותית את אחוזי הסגירה. ממליצה לחום לכל מי שרוצה להגדיל את העסק שלו.

מרב שגיא
פסיכותרפיסטית

שיניתי את כל התודעה שלי מפרילנסר לעסק קטן וקיבלתי תפיסה חדשנית שמחוברת לעולם החדש ולרשתות החברתיות . תהליך שמזרז צמיחה ואני ממליץ לכל בעל עסק.

דותן גור
דותי ווידאו לעסקים

יקיר היה אחראי מהתכנון ועד לביצוע, הצילום והעריכה, הפלטפורמה והשיווק. אני ממש אסירת תודה על התהליך שעברנו ביחד וממליצה בחום לכל אחד שיש לו קריאה ליצור תכנית דיגיטלית.

תוואי משעל
מורה ליוגה

יקיר עזר לנו להגיע לקהל קר שלא מכיר את השירותים שלנו ולייצר תהליך של חימום שהופך אותם ללקוחות משלמים. החל מניהול הקמפיינים, בניית האסטרטגייה, רימרקטינג, סטוריטלינג, מסרים ועוד. ממליץ בחום לעבוד איתו בן אדם שמבין עניין.

עמית אופיר
מינוף עסקי
יועץ עסקי

תודה שהיית שם בזמן הטוב ביותר ועל כל הערך המטורף שקיבלתי ממך בכזה זמן קצר. ממליצה לכל מי שמתלבט, ,הליווי של יקיר שווה זהב.

סיוון זיגרסון סיסו
פסיכותרפיסטיה גופנית

אם אני מבינה מה אני מוכרת ויודעת איך קוראים לזה אז גם הליווי שלי יותר מדויק , יותר ברור ומניע לפעולה. גם את הלקוחות, הקיימים, גם את הצוות וגם יכולת לנהל אותו מרחוק במדינה אחרת. לא סתם פניתי אליך כי אתה רואה את מה שיש בפנים ומכוון לפעול מתוך המקומות האלה. ואז מה שיוצא החוצה יוצא מהבפנים, אין דרך אחרת.

נעמה פלס
עסק של מאסטרית

הגיע הזמן שנדבר ביזנס!

אם הגעת עד לכאן, אני מזמין אותך לעשות את הצעד, ללחוץ על הכפתור ולהשאיר שם מייל וטלפון. לאחר מכן תוכל לקבל סילבוס ופרטים נוספים על התכנית ונוכל לחזור אליך בוואצאפ לבדיקת התאמה. ומי יודע? אולי זאת תהיה תחילתה של ידידות מופלאה :)
crosschevron-down