לראשונה מבית היוצר של יקיר גבאי

מלווה לטרנספורמציה בעידן הדיגיטלי

תכנית הכשרה מקיפה שתהפוך אותך למלווה אישי ועסקי ולבנות עסק משגשג תוך 3 חודשים

ברור לך שנולדת ללוות אנשים בתהליכי שינוי

אולי רכשת מקצוע מגניב בתחום של גרפיקה, מורה ליוגה, NLP, טיפול , שיווק או אימון...


או שיש לך איזשהו כישרון וניסיון ייחודי
בתחום של תוכן, עזרה לנשים אחרי לידה
או לשנות הרגלים ולהגביר אהבה עצמית
אבל עדיין... זה לא מספיק כדי לעזור לאנשים ליצור שינוי אמיתי בחיים.

בטח שלא בעידן הדיגיטלי
ובטח שלא להקים מזה עסק משגשג.


הדבר היחיד שחסר לך זה סיסטם מסודר
של אימון, טיפול וייעוץ מוכח שעובד
ועוזר לך ליצור את המסלול הנכון
כדי לעזור לאנשים להתגבר על קשיים ואתגרים
ליצור להם מסגרת לשינוי ולהוביל אותם להצלחה
בין אם זה בפאן האישי או העסקי
ומשם? לבנות עסק משגשג שאת נהנית ממנו
בלי להתפשר על המחיר שמגיע לך
ששילמו אלפי ועשרות אלפי שקלים על ייעוץ שלא תואם והבטחות שווא בגלל שאף אחד לא הסתכל על העסק שלהם מקרוב ושיקף להם את הדברים (הקשים) שהם לא רואים בעצמם. כאלו ששמים את זה בצד ומחליטים להתקדם קדימה למרות הקושי.

זאת בדיוק הסיבה שיצרתי את תכנית ההכשרה למלווים בעידן הדיגיטלי

תכנית הכשרה שתעניק לך את כל הכלים, הידע, המשאבים כדי ללוות אנשים בעידן הדיגיטלי ולבנות עסק משגשג ב 3 חודשים או פחות (בדיוק כמו שאני עושה כבר שנים עם הלקוחות שלנו)

אז איך התכנית בנויה?

התכנית מורכבת מ 3 חלקים שכל מלווה בעידן הדיגיטלי חייב לדעת כדי להצליח ללוות אנשים לתוצאות בעידן של היום (וגם לבנות עסק משגשג)
אימון ומנטורינג בתהליכי צמיחה
כשאתה מצטרף אנחנו נפגשים כדי לבנות לך תכנית מדויקת שתואמת לעסק שלך ומכילה את הערכים, החזון והמטרות שלך. ובנוסף נפצח ביחד מודל עסקי מותאם אישית, סל מוצרים עדכני ותהליך שיווק ומכירות. 3 הדברים האלו ביחד כבר יזניקו אותך לרמה הבאה בליווי צמוד שלנו
הידע הנכון בזמן הנכון
נכנסים לפורטל הדיגיטלי הכולל הדרכות מקצועיות, טכניות ודפי עבודה ליישום מהיר. מדובר על ידע ששווה יותר מ 500,000 ₪ במצטבר מהיועצים הטובים בעולם השיווק והעסקים. והכל מונגש בצורה ידידותית ופשוטה ליישום. (אפשר לקבל סילבוס מפורט בהשארת פרטים בטופס).
קהילה עסקית וחיבור אנושי
קבוצה סגורה להעלות את המשימות והתכנים לשיתופים ולקבל פידבק, מעבר לכך, אנחנו נפגשים בלייב למנטורינג ומאסטרמיינד כל פעם בנושאים שונים: יצירת תוכן, בניית סיסטמים, מעמדי מכירה, שיווק, הנעה לפעולה, מיינדסט, פיצוח אתגרים, אפקטיביות, יצירת מוצרים ושירותים, מכירות פרמיום, מינוף עסקי, טכנולוגיה ועוד.
המשאבים העסקיים Plug & Play
מעבר להדרכות המקצועיות, אתה הולך לקבל ערכה מלאה במשאבים עסקיים נדירים [טמפלטים, קבצי אקסל, דפי עבודה, תבניות למשפכי שיווק, קופי ופעולות כסף) ליישום מהיר כדי שתוכל לייצר כסף מיידי בעסק ולהחזיר את ההשקעה שלך עוד בשבוע הראשון.
פיתוח חוסן להתמודדות עם משברים
"כדי שהעסק שלך יגדל, אתה צריך לגדול" בתור פסיכותרפיסט ומאמן אישי חשוב לי להדגיש את החשיבות של "הצלחה שמתחילה מבפנים" ולכן פיתחתי תהליך שילווה אותך במהלך התכנית ויעזור לך לשחרר חסמים בנושאים כמו כסף והצלחה, פחדים, יכולת הכלת שפע , מיינדסט שלילי ופריצת חסמים שמונעים ממך להיות האדם והעסק שאתה רוצה לפתח.
טכנולוגיה וסיסטמים
הדרכות מקצועיות וטכניות כמו איך להתקין דפי נחיתה, משפכי שיווק, הדרכות עיצוב, איך לבנות מצגות ומעמדי מכירה להמונים (כולל המצגות, האסטרטגיות והסיסטמים שלי לשימושך החופשי)
תכנית עסקית חסינת משברים
העולם השתנה וכנראה לא יחזור לקדמותו. בתור בעלי עסקים חשוב שנלמד את השינויים האלו, נבין אילו הזדמנויות נקרות לנו בדרך ואיך אפשר למנף אותם כדי לבנות את העתיד העסקי. כל משתתף מקבל תכנית עסקית מסודרת ומותאמת אישית.

זאת ההכשרה היחידה שתעניק לך גם את הכלים, המסגרת, הפריימוורק המוכח שלנו וגם את ההתפתחות העסקית שכל כך מגיעה לך

1

יועצים, נותני שירותים, בעלי קורסים והכשרות, מאמנים, מטפלים, יזמים, משווקים ובכלל אנשים שרוצים לפתח עסק סיסטמטי לטווח הארוך [עובד בכל נישה].

2

לכל מי שבאמת רואה את העסק שלו כשליחות לטווח הארוך ולא רק כתחביב.

3

מי שאוהב את מה שהוא עושה ובוער בו להחיות את העסק באון ליין לשנים קדימה.

4

מי שרציני ומוכן להשקיע ב 100% בשביל ההצלחה האישית והעסקית שלו.

5

אם הלב שלך רוצה ומסמן לך שזה הדבר הנכון עבורך בזמן הזה.

בעלי עסקים שהיו באותו מצב כמוך (אין שום סיבה שזה לא יקרה גם עבורך)

הכל היה מין כיבוי שריפות וזה היה ניכר בהכנסות, בשיעורים ובמקצועיות של הדבר. פתאום אני רואה שדברים קורים ויש לזה תוצאות. אני רואה את ההבדל מאיך שהייתי לאיך שאני עכשיו וזה וואו.

פארי הלב
מתקשרת ומורה רוחנית

בזכות יקיר אני יכול לעזור ליותר אנשים, להיות מתוגמל בצורה הוגנת עבור השירות ולהגיע לאותה צמיחה עסקית יציבה שכל כך הרבה שנים רציתי שתגיע לחיים שלי. יקיר לגמרי הכתובת לעשות את זה.

ירוסלב מורגנשטיין
אקדמיית הגבר השלם

יקיר עזר לי לבנות מאפס תכנית ליווי ובזמן יחסית קצר עזרה לי להכניס קרוב ל 20,000 ₪. הצטרפות לליווי של יקיר זאת הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי.

דניאל תורג'מן
משווקת אור

בתכנית ממוקדת של 12 מפגשים אוכל ללוות אותך צעד אחרי צעד לרכישת מקצוע ייחודי, מבוקש ולצאת עם ארגז כלים הוליסטי ומדויק לליווי אנשים ובעלי עסקים בעידן של היום

מדובר על מערכת שלמה שנבדקה בהצלחה על מעל 100 בעלי עסקים מחום השירות והידע והיא תעזור לך להשיג את היעדים שלך ב 100% ביטחון. ככה אנחנו עושים את זה צעד אחרי צעד ובהתאמה אישית אליך.
#1

אימון אישי

מתחברים למיינדסט הנכון ופועלים בתור בעלי עסקים ולא רק בעלי מקצוע. מפצחים את ה DNA העסקי ומגדירים אחת ולתמיד את העסק ואת קהל הלקוחות שלכם בעידן הכלכלה החדשה
#2

ייעוץ

נעזור לך להשיק מחדש את המומחיות ואת הצעת הפרמיום כדי להתחיל לקבל פניות ממתעניינים ברמת בשלות גבוהה. וגם לא פחות חשוב, נבנה ביחד אסטרטגיית תוכן מסודרת לטווח הארוך כדי שתוכל להתמיד בשיווק שלך ולבנות את הקהילה שלך.
#3

יצירת מסגרת לתהליך

בחלק הזה נבנה מעמדי מכירה מסודרים למכירת השירות שלך. יכול להיות בשיחת טלפון, זום, או מכירות להמונים (וואבינארים, אתגרי רשת, הרצאות וסדנאות) וכל דרך יצירתית אחרת שתוכל למכור בקלות בלי מתחים מיותרים.

#4

בניית שיטה סדורה

נבנה איתך משפך שיווקי מסודר שיעזור לך להפוך את כל התהליך על אוטומט. במטרה לייצר מתעניינים 24/7 שמחכים לשיחה איתך. בנוסף, נעזור לך גם לעבור ממכירה של 1 על 1 לאחד לרבים כדי שתוכל למנף את המומחיות שלך ולהגיע לרמה הבאה בעסק.
#5

ייעוץ וליווי בזום דיגיטלי

נלמד איך ליצור תוכן אותנטי שממגנט את קהל היעד המדויק ולעבוד חכם ברשתות המובילות (אינסטגרם, טיקטוק ופייסבוק) בעזרת סיסטם תוכן מסודר.
#6

ייעוץ עסקי שווקי

#7

פיתוח עסקי

\

יש לך עוד שאלות?

יכול להיות שכאן תמצא את התשובה

להצטרף למהפכת העסקים בשנת 2023 ולקבל את כל הידע, הכלים, המנטורינג, הליווי והתמיכה שצריך כדי לצמוח ולשגשג במינימום סיכון והשקעה מצידך כדי שתוכל להפוך מומחיות למנגנון עסקי מסודר ולהגדיל הכנסות בעידן הכלכלה החדשה.

תכנית ליווי + מועדון עסקי ששובר את עולם המנטורים הישן ויכול להעניק לך את התמיכה, הכלים, את הידע ואת המסגרת של כל מה שחיפשת עד היום במחיר הכי נמוך שקיים ביחס לאיכות שתקבל. נכון לשורות אלו אנחנו פותחים את תכנית הליווי החל מ 370 ש"ח לחודש וללא התחייבות. תוכל לקבל סילבוס מפורט במייל עם כל הפרטים כולל אפשרות להרשם במידה וזה יתאים גם לנו.

כן! הורדתי את כל הסיכון ממך והסיכון היחיד כאן הוא עליי ככה שאתה יכול להצטרף, להכנס לחודש התנסות במערכת שלנו ולקבוע את פגישת הייעוץ איתי. במידה ולא תתחבר מכל סיבה שהיא (לפני הפגישה שלנו) תוכל לצאת בניקוי החודש שאליו הצטרפת. כל מה שצריך זה פשוט לשלוח לי מייל לכתובת info@yakirgabay.com ואני או מישהו מהצוות נזכה אותך במקום בלי שאלות.

כן! עם השנים פיתחתי פלטפורמה של מאמנים, ידע, כלים, הכשרות, קהילה ומשאבים שנועדו לעזור במיוחד לבעלי עסקים כמוך. יש לי את היכולת ואת הטכנולוגיה לעזור לעוד אנשים ולהגשים את החזון העסקי שלי. אני לגמריי עומד מאחורי המילה שלי אבל יחד עם זאת המחיר הזה הוא זמני ולכן ממליץ לך לשריין את מקומך איתנו לפני שזה יעלה ולא תהיה אפשרות להצטרף יותר במחיר הקיים.

מיד עם ההרשמה שלך תקבל הוראות הפעלה מה לעשות בשבוע הראשון עד לפגישה שלנו. בפגישה עצמה כבר נבנה את המסגרת שלך להצלחה ותתחיל לצעוד במסע שלך לפיתוח עסק דיגיטלי רווחי ומצליח מאוד בעידן הכלכלה החדשה. אז לתשובתך, מהרגע שאתה מצטרף אנחנו מתחילים!

דאגתי לסדר את התכנית כדי שתמיד תהיה לך תמיכה בין אם בקבוצה, בשיעורי לייב או בהתכתבות במייל שלי. זה המון תמיכה ועזרה אבל בכל מקרה במידה ותרצה לבדוק התאמה לתכנית ליווי יותר מקיפה ששם אוכל לעשות את הדברים ביחד איתך ברמה האישית נוכל לבדוק התאמה בפגישה שלנו.

בהחלט, עם הרשמתך תוכל לקבל את הסילבוס המלא + הפרקים הראשונים של התכנית ואפילו להצטרף לשיעור נסיון. במידה ולא תתחבר מכל סיבה תמיד תוכל לשלוח לי מייל ונזכה אותך במקום בלי שאלות.

כשאתה מצטרף אתה מקבל גישה אליי, למשאבים, לקבוצה ולכל תוכן אחר שקיים במערכת. אני יכול ללוות אותך בקבוצת הוואצאפ, בסשנים לייב בשאלות ותשובות, בפגישות האישיות שלנו ובמידה ותרצה עזרה נקודתית או שיש לך בעיה נוכל לעלות לשיחת טלפון ששם אוכל לעזור לך ברמה האישית יותר. בהתאם לזמינות שלי.

זה באמת תלוי בך ובנכונות שלך ליישם את הדברים בעסק. 90% מהלקוחות שלנו כבר מחזירים את ההשקעה (של אלפי שקלים) בחודש הראשון ומשם כבר מבינים את הקטע ומפתחים עסקים שמלווים אותם שנים קדימה. לאדם הממוצע ולמי שמתחיל מאפס זה יכול לקחת בין 3- 4 חודשים כדי לבנות מנגנון מסודר להגדלת הכנסות שעובד עבורו. וכמובן, שאין באמת סוף להתפתחות ותמיד יש מה לשפר ולדייק בעסק אבל מה שחשוב זה ההחזר על ההשקעה שתקבל כאן.

הכי קל לנו לעבוד עם עסקים שעומדים בקריטריונים הבאים:

  1. שמחפשים באופן פעיל תמיכה להגדלת העסק שלהם.
  2. גובים או מוכנים לגבות לפחות 3,000 ש"ח עבור הצעת הדגל שלהם
  3. עסקים שמבוססים ידע ושירות (מאמנים, יועצים , מטפלים, משווקים) וכל אדם שרוצה להפוך את העסק שלו לשיטה סדורה (בשיטה שמחוברת אליו)
  4. אם אתה עומד בקריטריונים או רוצה לבדוק התאמה לתכנית או לשירות אחר, אל תהסס להשאיר פרטים ולתאם איתנו שיחת ייעוץ. היא תחסוך לך שנים של דריכה במקום וגם אם לא תצטרף נכווין אותך למה עליך לעשות בשלב הזה.
    ובנוסף, אפשר לראות את סיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו בדף זה ואם יש לך עסק דומה זה יעבוד גם אצלך.

אין נוסחת קסם להצלחה ואין שיטה אחת שמתאימה לכולם... אבל יש דרך שעבדה מעולה על יותר מ 100 בעלי עסקים ועזרה להם ליצור פריצות דרך אמיתיות שנמשכות לאורך זמן. מהסיבה הפשוטה... שהשיטה שלנו? היא לחבר אותם לשיטה האישית שלהם ודרך זה לבנות עסק יציב שמשרת אותם שנים קדימה בלי להתבלבל.

אם פתחת עסק ואתה מפחד להשקיע אפילו 370 ש"ח להצלחה שלך אז אין לי מה לומר לך... אפשר לסגור את הדף ולהמשיך את המסע שרוב הסיכויים יבזבז לך עוד זמן, משאבים וכסף כי זאת השקעה מועטה ביחס למה שמקבלים כאן (ובאמת שאני מאוד מעריך כסף ומעריך כל אדם) אבל כנראה שזה פשוט לא הזמן הנכון שלך ואין לך מספיק ביטחון כדי להצליח (וזה חשוב) אז עדיף שלא תשאיר פרטים.

אז קודם כל זה נכון, השוק מוצף במידע שלפעמים גם פוגע באנשים שרוצים לקבל הכוונה אישית. אתה כמובן יכול לעשות סקר שוק, לבדוק תכניות דומות אבל אני מבטיח לך שלא תתקל באף תכנית שמעניקה לך כל כך הרבה משאבים, עזרה ותמיכה לעסק במחיר כזה נמוך ועוד עם 100% להחזר כספי. וגם, אם יש עוד תכנית שאתה רואה אחוזי הצלחה כאלו? אז ממליץ לך בחום לבדוק אותה כי כנראה שהם יודעים מה הם עושים.

מהנסיון שלי יש שלושה אלמנטים שנדרשים להצלחה עבור כל מי שרציני ורוצה להגדיל את ההכנסות שלו ולהשאיר חותם בעולם.

 

מחויבות

צריך להיות ״100% בפנים״ כלומר, מחויב, רציני, מוכן לפעולה ובעל מוטיבציה כדי להשיג את המטרות שלך. ללא המחויבות, אף אחד לעולם לא באמת יוכל ליצור שינוי מתמשך למשך זמן.

 

 

בהירות

במקום לבזבז ימים, שבועות, חודשים, או אפילו שנים בחיפושים [כמו הרבה עסקים שפונים אלינו] נאבקים כדי להרכיב את כל החלקים הדרושים להצלחה... מה שבאמת נדרש זה לעקוב אחרי מסלול ברור עם תוצאות מוכחות לעסקים שדומים לתחום שלך.

 

 

ביטחון

המרכיב האחרון הוא ביטחון וידיעה שיש לך תמיכה ומסגרת אישית שתעזור לך להטמיע את התכנית שלנו בהתאם למצב הספציפי שבו אתה נמצא. מדובר על ליווי צמוד איתי (יקיר) וצוות מאמנים מוכשר, פורטל דיגיטלי, משאבים עסקיים מוכנים, שיטות עבודה פרקטיות שאפשר ליישם מתוך מה שכבר עבד. אנחנו ביחד במסע שלך להגדלת העסק, מערכת שלמה שעוזרת ומובילה אותך יד ביד לעבר ההצלחה והמטרות האישיות שלך. אנחנו יחד בזה ב 100% ביטחון.

 

אם יש לך את המחויבות, את הנכוחות להשקיע

מאסת בהבטחות ופיקים של הצלחה בחיפוש אחר "הדבר הנוצץ הבא" ואתה פנוי להשקיע בהתפתחות האישית והעסקית שלך?

אנחנו לגמריי נשמח לעזור לך לעשות את זה.

החזון שלי הוא לעזור ליותר בעלי עסקים להצליח. ואחרי שנים שאני מלווה בעלי עסקים להצלחה הבנתי שיש כאן משהו בעולם העסקי שצריך לשבור ולפצח מחדש. כי אין סיבה להתחייבויות מטורפות, לחץ, כאוס מוחלט וחוסר התאמה. אז שברתי את הראש איך לספק שירות ועזרה לבעלי עסקים במחיר נמוך וב 100% אחריות ועדיין לספק שירות ברמה גבוהה ולאפשר לעוד בעלי עסקים להצטרף לטוב הזה.. אז אני מאוד אוהב את מה שיצרתי ומה שמקבלים כאן אמיתי לגמריי ומגובה ב 100% אחריות להחזר כספי. המשמעות היא שאני מאוד רוצה לעבוד עם בעלי עסקים שאני יכול לעזור להם ואם זה לא יתאים בנינו אין לנו מה להמשיך הלאה. זוהי ההצעה הכי טובה שיצרתי אי פעם ומקווה שיש כאן אנשים ובעלי עסקים שמתחברים אליה ויודעים לנצל הזדמנות (גם אם היא נראית טובה מידי כדי להיות אמיתית) ולקחת אותה בשתי ידיים.

מוזמן ללחוץ על הכפתור ולהשאיר לנו פנייה. נחזור אליך בהקדם האפשרי בוואצאפ או בטלפון.
הזן את השאלה שלך כאן
ונענה לך במהירות האפשרית

"כל שינוי קשה בהתחלה, מבולגן באמצע ומדהים בסוף" רובין שארמה

עד שהגעתי ליקיר עשיתי עושה שיחות ייעוץ אבל ויתרתי מאוד בקלות. בזכות תסריט השיחה והשיטה שפיתחנו למדתי איך לענות על ההתנגדויות וזה הגדיל לי משמעותית את אחוזי הסגירה. ממליצה לחום לכל מי שרוצה להגדיל את העסק שלו.

מרב שגיא
פסיכותרפיסטית

שיניתי את כל התודעה שלי מפרילנסר לעסק קטן וקיבלתי תפיסה חדשנית שמחוברת לעולם החדש ולרשתות החברתיות . תהליך שמזרז צמיחה ואני ממליץ לכל בעל עסק.

דותן גור
דותי ווידאו לעסקים

יקיר היה אחראי מהתכנון ועד לביצוע, הצילום והעריכה, הפלטפורמה והשיווק. אני ממש אסירת תודה על התהליך שעברנו ביחד וממליצה בחום לכל אחד שיש לו קריאה ליצור תכנית דיגיטלית.

תוואי משעל
מורה ליוגה

יקיר עזר לנו להגיע לקהל קר שלא מכיר את השירותים שלנו ולייצר תהליך של חימום שהופך אותם ללקוחות משלמים. החל מניהול הקמפיינים, בניית האסטרטגייה, רימרקטינג, סטוריטלינג, מסרים ועוד. ממליץ בחום לעבוד איתו בן אדם שמבין עניין.

עמית אופיר
מינוף עסקי
יועץ עסקי

תודה שהיית שם בזמן הטוב ביותר ועל כל הערך המטורף שקיבלתי ממך בכזה זמן קצר. ממליצה לכל מי שמתלבט, ,הליווי של יקיר שווה זהב.

סיוון זיגרסון סיסו
פסיכותרפיסטיה גופנית

אם אני מבינה מה אני מוכרת ויודעת איך קוראים לזה אז גם הליווי שלי יותר מדויק , יותר ברור ומניע לפעולה. גם את הלקוחות, הקיימים, גם את הצוות וגם יכולת לנהל אותו מרחוק במדינה אחרת. לא סתם פניתי אליך כי אתה רואה את מה שיש בפנים ומכוון לפעול מתוך המקומות האלה. ואז מה שיוצא החוצה יוצא מהבפנים, אין דרך אחרת.

נעמה פלס
עסק של מאסטרית

מצטרפים, מבלים הכשרה מקיפה ומרוויחים מקצוע מספק ומכניס שהולך אתכם שנים קדימה

crosschevron-down