16

הפתרון ההוליסטי למאמנים מטפלים ויועצים

לבנות מותג מוביל ברשת ולגייס יותר לקוחות בצורה יציבה בכל חודש מחדש

בלי הוצאות פרסום או טכנולוגיה מסובכת

החלום "לפוצץ את היומן בלקוחות" הפך את בעלי העסקים בישראל למיואשים מאשר מסופקים וחופשיים בעסק שלהם. הסיבה העיקרית שזה קורה היא שהרבה אנשי מקצוע מקשיבים לחצאי אמת ברשתות ובקורסים של מנטורים שונים, מיישמים רק חלק קטן מתוך הפאזל השלם מתייאשים ופשוט יורים לעצמם ברגל. בכתבה זו תוכל להבין למה זה לא עבד לך עד היום ומהי נדרש ממך כדי להפסיק לדשדש במקום ולהחזיר את ההשקעה שלך על כל השנים האבודות.

color 2 5498

משולחנו של יקיר גבאי | פסיכותרפיסט, מאמן יועץ ומלווה עסקי מומחיות לבנות מנגנוני שיווק ומכירה יעילים להצלחה עסקית אישית וכלכלית

 

 

המסע לפיתוח עסק מומחיות 100K בחודש

 

זה לא בדיוק מסע פשוט, בטח לא כמו שמספרים לנו ברשת. לפתח עסק דורש גם לפתח את עצמנו במקביל ולפתח כישורים כמו שיווק, מכירות, פיתוח עסקי, טכנולוגיה, ניהול ועוד מיומנויות שקריטיות להצלחה העסקית שלנו.

 

 

הבעיה מתחילה כשאנשי מקצוע מסיימים את ההכשרה שלהם ומשקיעים המון כסף בהשקעות לא נכונות בתחילת הדרך כמו אתר, לוגו או מיתוג באלפי שקלים, לפני שהם בונים יסודות נכונים מבחינת בשלות אישית ואינטליגנציה עסקית. זאת הסיבה שנוצר פער מאוד משמעותי בין מה שבעלי עסקים חושבים שהם צריכים בעסק לבין מה שהם צריכים בפועל במציאות. שבדרך כלל זאת תכנית ברורה שמותאמת אישית לבעל העסק שמשלבת גם התפתחות אישית וגם עסקית ביחד.

 

עיצובים לכתבה (5)

 

לא פעם אני מדבר עם בעלי עסקים שאומרים לי,

"השקעתי בתכנית של 60 אלף שקל ואף אחד לא בדק אם אני מצליח ליישם את זה"

 

והסיבה שזה קורה היא שהמון בעלי עסקים מתפתים להכנס לתכניות ליווי יקרות ממנטורים שונים אבל בפועל מה שהם מקבלים זה תכנים דיגיטליים לא מעודכנים, יועצים שאין להם הבנה בתחום, הרבה תיאוריה ומספרים יפים אבל בלי תכלס הבנה עם מה שהם מתמודדים במציאות.

 

בפועל הם פשוט יוצאים מאוכזבים, מתוסכלים ועם המון חובות להחזיר בלי לבנות לעצמם את היציבות ואת הביטחון.

 

 

גם אני הייתי שם...

 

 mg 0013

 

בשנת 2016 פתחתי עוסק פטור בתור מטפל ומאמן אישי, היו לי לקוחות פה ושם לטיפולים בודדים ב 250 ש"ח למפגש אבל הכנסה יציבה הייתה רחוקה ממני שנות אור…

 

וזה אחרי שחקרתי ולמדתי ממיטב המוחות בארץ ובעולם ועשיתי כל קורס שיווק אפשרי , עדיין הייתה חסרה לי ההבנה העסקית איך לייצר זרם לקוחות קבוע שיוביל ליציבות בעסק [ובחיים שלי].

 

דוגמאות מהעסק

המון רעיונות בראש ומעט מאוד הכנסה

 

הגעתי לצומת דרכים

 

לחזור להיות שכיר או

להשקיע ברצינות בעסק שלי ולקחת ליווי רציני?

משם לא הייתה לי ברירה אלא לקפוץ למים ולהשקיע את כל שביכולתי כדי לעשות את זה הפעם נכון.

מה שעשיתי אז היה להשיק מהלך שיווקי [ 5 פוסטים שמקושרים זה לזה ויוצרים טרנספורמציה ] יצרתי אימפקט ברשת והמהלך הזה לבד עזר לי לגייס 8 לקוחות! שם הבנתי את האימפקט שיכול ליצור מהלך שיווק אחד אפקטיבי [ואסטרטגי] ומשם הפכתי את הכל לסיסטם עבודה מסודר.

 

 

מה שהבנתי בקצרה זה

 

-שאני חייב לבנות מהלכי שיווק שמדברים על ההצעה שלי מזווית הראייה של הלקוחות שלי ולא רק מזווית הראיה שלי כאיש מקצוע.

-שזה קריטי ליצור מהלכי שיווק אסטרטגיים פשוטים וקלים לביצוע שאוכל להשתמש בהם שוב ושוב.

-שאם אני רוצה להתפתח כבעל עסק, אני חייב לחשוב יותר אסטרטגי ופחות מפוזר.

-שאני חייב שיטה סדורה שיוצרת לי סיסטם לגיוס לקוחות בעקביות.

 

 

הפכתי את הכל לסיסטם עבודה מסודר

 

הסרתי את כל מה שלא עובד והתחלתי להתמקד במה שכן עובד ומשם פיתחתי את זה לשיטת עבודה מסודרת (שכיום נקראת שיטת השיווק הרומנטית

 

התחלתי להבין בעסקים ואיך למנף זמן, ידע וכסף לעסק יציב ורווחי בדיגיטל והתחלתי ללוות נותני שירותים במגוון רחב של תחומים.

 

מאמני דייטינג, יועצים עסקיים, מנחי NLP , מטפלים מכל הסוגים, משווקים דיגיטליים,  עורכי דין, יועצי משכנתאות, יוצרי קורסים, מרצים, בעלי מכללות ועוד.

 

 

ואם אפשר לפשט את הדברים,

גיליתי שכדי להחזיר את הביטחון ואת השליטה בעסק שלי ולהגיע להכנסות שמגיעות ל 20K- 50K בחודש, בתור נותני שירות אנחנו חייבים למקד את האנרגיה שלנו בדבר שהיום אני קורא לו

 

 

"חוק האחד"

 

עקרון פשוט בשיווק ובעסקים שעוזר לנו קודם כל ללייצב את העסק, לבנות את השירות בצורה נכונה ומשם לקבל ביטחון לפתח עוד מוצרים ושירותים.

 

 

עיצובים לכתבה (1)

 

בדרך הזו אין באמת צורך במאות פעולות, עשרות מוצרים ומשפכי שיווק מורכבים או להשקיע הון תועפות בקמפיינים שלא מחזירים את ההשקעה ומכניסים אותך ללחץ.  ההפך הוא הנכון. עלינו להקפיד לסנן את 80% מהפעולות שלא רלוונטיות ולהתמקד ב 20% שכבר עובדים ומייצרים תוצאות.

 

 

אז אם אתה קורא את זה ומבין על עצמך שדילגת על שלבים בדרך, עקרון חוק האחד יעזור לך להתמקד במה שבאמת יעזור לך לבנות מותג יציב שלא סובל מתנודתיות ומשפיע על הפאן הרגשי, הכלכלי וסוחט אותך אנרגטית.

 

במילים אחרות, זה ליצור, לשווק ולמכור הצעה אחת מרכזית, להגיע ליציבות ורק משם להתפתח לעוד כיוונים. אל תשכחו שאתם אדם אחד וחשוב שתמקדו את האנרגיה שלכם בצורה נכונה.

 

לצד חוק האחד עלינו לפתח במקביל 5 יכולות חשובות:

 1. הצעת פרמיום מבוקשת שפונה לקהל ספציפי עם בעיה ספציפית.
 2. פיתוח מיומנויות לשיווק נכון של אותה הצעה ויצירת פניות רלוונטיות.
 3. מעמדי מכירה אפקטיביים וממירים שלא דורשים שכנועים מיותרים.
 4. סיסטמים חכמים לניהול ותפעול של השירות והגדלת משך חיי הלקוח.
 5. בניית תשתיות לעסק דיגיטלי שעוזר למנף את השעה ולהתחיל לעבוד על העסק ולא רק בתוך העסק.

 

אלו המיומנויות הקריטיות שעוזרות לייצר תנועה איכותית של מתעניינים ולהכניס כסף בצד השני ורק לבעל עסק שיש את היכולות האלו מצליח להגיע ל 5 ספרות בתור התחלה ומשם צומח ביציבות.

 

אבל כמובן שזה לא נגמר כאן ויש עוד התפתחויות בעסק. אבל קודם כל אנחנו רוצים להוריד את המחנק הכלכלי מהצוואר ולייצר הכנסה יציבה של לפחות 5 ספרות, להחזיר את הביטחון ואת השליטה על החיים ולאחר מכן למנף את המנגנון הזה באון ליין ולעלות על מסלול צמיחה מהיר.

 

 

הנה דוגמא קטנה למנחה NLP שניסה לשווק במשך שנה שלמה את העסק שלו ומעבר לשואו מגניב לא הצליח לגייס אפילו לקוח אחד

 

תמונה4

 

◄ הכירו את רן אברהם | מנחה NLP

שניסה את כל הדרכים המקובלות לשיווק ברשת ולא הצליח עד שהגיע לתכנית דאבל אימפקט

 

יקיר לקח אותי כמה רמות למעלה ברמות שלא האמנתי שאפשר להגיע בכזה זמן קצר. תוך חודש כבר החזרתי את ההשקעה על הליווי וכבר שילשתי וריבעתי את הסכום.

 

הסיבה "להצלחות הפסיכיות" לדבריו של רן ולרוב העסקים שאני מלווה קשורה לחוק האחד ולפיתוח המיומנויות שציינתי. ואין צורך לחכות חודשים כדי שזה יקרה או ללמוד קורסים תיאורטיים, בעזרת ליווי צמוד אישי שמשלב גם סיסטמים מוכחים בהתאמה אישית אפשר לעשות את זה תוך פחות מחודש.

 

חשוב לציין שהסיבה שזה קורה היא לא רק בגלל הידע העסקי המזוקק והמותאם לעסק שלהם אלא בזכות היכולת להטמיע את הידע, לסלק רעשי רקע ולהתמקד במה שבאמת חשוב ומביא תוצאות.

 

זאת הסיבה שהלקוחות שלנו מקבלים גם ליווי אישי לצד אימון רגשי ומנטאלי שעוזר להם ליישם את הדברים ביחד איתנו, להחזיר את ההשקעה בחודש הראשון ומשם לצמוח לרמה הבאה.

 

 

◄ תכירו את אייל אנתבי | מאמן אישי וזוגי

 

דוגמא למאמן נוסף וותיק שניסה את כל הדרכים המקובלות ליצור יציבות בעסק אבל נתקע בחוק האחד - ביחד פיתחנו סיסטם ברור לשיווק, מכירות ובידול ברשת ותוך זמן קצר הגיע ל 16 תהליכי ליווי בחודש ומשם צומח ביציבות.

"החזרתי את ההשקעה תוך חודש וחצי והיום אני עם 16 תהליכי ליווי בממוצע בחודש. מאחל ליקיר להמשיך להוביל בעלי עסקים. זאת עבודת קודש בעני"

 

אתגר נוסף:
שטיפת המוח מהכשרה המקצועית

 

 

צילום מסך 20230104 144549

 

[כתבה מתוך The Marker]

 

 

 

טעות נוספת ולא פחות מסוכנת שבעלי עסקים עושים בתחילת הדרך ותוקעת אותם באותו המקום במשך שנים,  זה שהם פשוט לא משתחררים משטיפת המוח שהם עברו בהכשרה המקצועית שלהם.

 

וככה הם יוצאים לעולם חסרי ביטחון, מוכרים את עצמם בזול מידי ולא באמת מצליחים לפתח עסק אמיתי שמאפשר להם לחיות חיים שמחים ומאוזנים שחשבו עליהם בהתחלה כשפתחו את העסק.

 

למשך זמן נוצר פער בתפיסה עד שכבר זה טמוע עמוק בפנים ולא מאפשר להם לפתח את עסק החלומות שלהם ולהרוויח את מה שמגיע להם באמת.

 

לא פעם אני מדבר עם בעלי עסקים שהם 20 שנה בתחום ועדיין מתקשים לגבות את הסכומים שמגיעים להם, מותשים ושחוקים אנרגטית, נמצאים בחובות ולא באמת מצליחים לממש את השליחות שלהם בעולם ולצערי במיוחד בתחום האימון והטיפול

 

"הסנדלר הולך יחף"

 

זאת הסיבה שמאמן, מטפל או יועץ שרק מדבר בתיאוריה ולא מוכן לקחת אחריות על החיים שלו תמיד ישאר בבינוניות, בעוד שאלו שמצליחים מבינים שכדי למכור פרמיום עליהם קודם כל ללהיות פרמיום. שזה אומר גם לרכוש שירות רציני ומקצועי ולא להסתפק בעוד קורס קטן או ידע חינמי וחלקי.

 

הם למעשה לא מיישמים את מה שהם רוצים שיקרה לעסק שלהם וככה חיים בקונפליקט רציני שפשוט תוקע אותם במקום. עד שהם יתחילו להסתכל למספרים בעניים ולא לברוח מהם.

 

 

להסתכל למספרים בעניים

 • כמה שעות אתה מקדיש בחודש לעסק?
 • עם כמה אנשים אתה מדבר בממוצע בחודש?
 • מהו יחס ההמרה שלך?
 • מה עלות כל מוצר או שירות בעסק?
 • כמה רווח נקי נשאר לך בכיס?
 • מהו משך חיי לקוח?
 • כמה הוצאות יש לך בחודש?
 • והאם זה בכלל שווה את זה?

 

◄ תכירו את ירוסלב שלייפר | מאמן דייטינג

"בזכות יקיר אני יכול לעזור ליותר אנשים, להיות מתוגמל בצורה הוגנת עבור השירות ולהגיע לאותה צמיחה עסקית יציבה שכל כך הרבה שנים רציתי שתגיע לחיים שלי. ממליץ בחום לכל מי שחשוב לו הצד העסקי וגם הצד הפנימי. יקיר לגמרי הכתובת לעשות את זה"

 

 

הפתרון: תכנית ליווי שמשלבת ייעוץ, אימון וסיסטמים מוכחים להתקנה מיידית

 

לעסק שמבוסס על ידע או על שירות יש המון אתגרים רגשיים ומנטאליים כמו פחד מחשיפה, ערך עצמי, מערכת יחסים עם כסף, ביטחון בשירות ועוד דברים שלא מקבלים מענה בתכניות ליווי היקרות ביותר.

 

הסיבה שזה קורה היא שגם בעלי עסקים מתחילים וגם מתקדמים לא ממש יודעים לעשות את ההפרדה בין אימון, טיפול, ייעוץ או מנטורינג וככה משקיעים עשרות אלפי שקלים באנשי מקצוע לא נכונים בזמן הלא נכון וכשזה לא עובד? הם פשוט ולוקחים את האשמה עליהם ומתייאשים.

 

בעלי העסקים שפונים אלינו נמצאים במפח נפש אדיר כי הבטיחו להם עסק של 100K בחודש אבל שכחו לתת להם מענה גם לפאן הנפשי של העסק שלא פחות חשוב מהצד הטכני. זאת כנראה הסיבה שבעלי עסקים יודעים כל כך הרבה אבל לא מצליחים להוריד את זה לפועל וככה הפער רק הולך וגדל.

 

התאמה אישית

לרוב מה שחסר לאותם בעלי העסקים זה מישהו שעבר את האתגרים שהם מתמודדים איתם. יודע לזהות את הבורות בזמן ועוזר להם לצמוח מתוך השטח ביחד ולא רק בתיאוריה וסיסמאות.

 

 

הנה עוד דוגמא לבעלת עסק מתחום הטיפול

 

 

◄ תכירו את פארי הלב | מורה רוחנית ומתקשרת

 

פארי הגיעה אילינו עם המון בלאגן בעסק וחוסר בתשתיות שעוזרות לה לצמוח. בנוסף היו לה המון מוצרים ושירותים מפוזרים שיוצרים עומס מנטאלי וחוסר בכיוון ברור בעסק. ביחד יצרנו סדר במודל העסקי, תכנית פרמיום מבוקשת והפכנו את כל השירותים שלה להיברידיים ופתחנו בית ספר למקצועות הרוח.

תוך חודש התחילה למכור תהליכי ליווי בצורה סיסטמטית להכשיר מנטוריות בצוות ולהגדיל משמעותית הכנסות מבלי להישחק.

 

הכל היה כיבוי שריפות וזה היה ניכר בהכנסות, בשיעורים ובמקצועיות של הדבר... פתאום אני רואה שדברים קורים ויש לזה תוצאות. אני רואה את ההבדל מאיך שהייתי לאיך שאני עכשיו וזה וואו

מעגל השינוי בעסק

 

ברגע שאנחנו נכנסים לתוך מסגרת כזאת שמשלבת את 3 האלמנטים של ייעוץ אימון וטיפול ביחד קל לנו יותר להתגבר על הדפוסים שלנו ולפתח את העסק תוך כדי תנועה.  ביחד זה כוח מנצח והופך את התהליך הזה להרבה יותר הוליסטי ומחובר לבעל העסק, משם אין כבר דרך חזרה לאותם תקיעויות.

 

עיצובים לכתבה (6)

ראייה הוליסטית לעסק

 

בתכנית "דאבל אימפקט" יש 5 מעגלי ליווי אישיים שלא מאפשרים ללקוחות שלנו לפשל או לשלוח אותם לקורס שומם ולצפות מהם שיעשו את הכל לבד:

 

 1. ייעוץ וליווי עסקי אישי שמהנדס להם את העסק מא ועד ת' ועוזר להם ליצור הצעת פרמיום מבוקשת שמשמשת גם כמודל עסקי שאפשר למנף בהמשך.
 2. מהלכי שיווק ומכירות שמותאמים לעידן החדש ועוזרים להם ללבנות מותג נחשק ולייצר פניות מאנשים בשלים לעבודה איתם.
 3. אימונים רגשיים ומנטאליים עם מאמן מוסמך כדי לייצר את המסגרת, המיינדסט, בניית ההרגלים והביטחון ליישם את הדברים בעסק.
 4. פורטל דיגיטלי עם טמפלטים מוכנים, אסטרטגיות שיווק ותכניות פעולה צעד אחרי צעד שמקצרות להם את עקומת הלמידה ועוזרות להם לייצר כסף בזמן יחסית קצר.
 5. מנגנון מעקב ובקרה צמוד ומנוהל ככה שכל הדברים מתועדים, מסודרים וניתנים לשיפור

וזה עובד בענק

 

הנה דוגמא נוספת למה שאפשר להשיג בעזרת מודל האימפקט והליווי הנכון

◄ תכירו את דניאל תורג'מן | משווקת דיגיטלית

 

דניאל הגיעה כמו רוב הלקוחות שלנו עם המון רעיונות בראש אבל עם אפס ידע או הבנה איך להוריד לפועל את הדברים. תוך זמן קצר הפכה למותג מוביל בתחום שלה ושברה את היעדים שהציבה לעצמה. תראו מה היא אומרת על תכנית הליווי דאבל אימפקט.

"הייתי מתוסכלת עם המון רעיונות בראש אבל עם אפס ידע והבנה איך לעשות את הדברים ומאיפה מתחילים. יקיר עזר לי לבנות מאפס תכנית ליווי שבזמן יחסית קצר עזרה לי להכניס קרוב ל  20,000 ₪. הצטרפות לליווי הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי. זאת הגשמת חלום עבורי"

 

במה שונה תכנית דאבל אימפקט מכל השאר?

 

זאת תכנית שמותאמת לעולם המאמנים והמטפלים בארץ בעידן של היום. היא מאפשרת לאנשים "רוחניים" לעבור טרנספורמציה בעסק שלהם ולהתחבר לעסק שלהם בצורה עמוקה. אני קורא לזה "להפוך לעפיפון עם חוט" להבין במספרים בעסק ולהתעורר בצד השני כבעלי עסקים מובילים עם ערוץ רווח נוסף בדיגיטל.

 

השינוי קורה די מהר, בדרך כלל כבר בחודש הראשון הם מצליחים למכור ל 3-10 לקוחות ראשוניים תהליכי ליווי באלפי שקלים בשיטה אורגנית, בונים את הקהילה סביב המותג ובהמשך מפתחים עסק יציב, רווחי וסיסטמטי שמאפשר להם גם להתפתח כאנשים ובעלי עסקים ולעבוד על העסק ולא רק בתוך העסק.

 

 

איך זה עובד?

 

למערכת המלאה שנקראת דאבל אימפקט יש נתיב ברור מ A ל B דרך והיא עוברת דרך 3 חלקים עם  9 צעדים פשוטים שיוצרת לצמוח בבהירות וביטחון אנו פועלים יחד עם כל לקוח באופן אישי כדי להשיג את השלבים בסדר הבא :

 

◄ חלק 1: יסודות מפלדה

 

בחלק הזה אנחנו בונים חזון, מטרות ויעדים ובונים תכנית אישית להשגת המטרות בפועל. לאחר מכן אנחנו עוברים תהליך לחיבור המטרות עם ה DNA האישי והעסקי (נישה, קהל מסר) ולבסוף אנחנו יוצאים עם תכנית דגל מסודרת שממנה הכל מתחיל להסתדר בצורה מסונכרנת. יש לנו אסטרטגייית תוכן, סל מוצרים חכם, מוצרי פרונט סדנאות והרצאות ואפילו סקריפט מכירה ומצגות. ברגע שהכל מסודר(קורה בשבוע - שבועיים הראשונים) משם אנחנו עוברים לשלם הבא

 

◄ חלק 2: שיווק ומכירות

 

בחלק הזה אנחנו מתחילים לארוז את המומחיות בצורה דיגיטלית ולפתח שיטה, ממנה מתחילים ליצור מגנטי לידים ליצירת סמכות ומעורבות ברשת וגם כדי לייצר פניות מאנשים רלוונטיים.

 

החלק המרכזי הוא לבסס סמכות ברשת ולייצר פניות, לפתח קהילה ולעבוד על תהליך מכירה נכון ואיכותי שעוזר ללקוחות שלנו להמיר אנשים זרים ללקוחות משלמים.

 

כמובן שיש כאן צד מנטאלי של פיתוח מערכת יחסים חדשה עם כסף, יצירת גבולות, הובלה ומנהיגות ועוד מרכיבים שיוצרים את הדבר שנקרא "עסק".

 

בדרך כלל בחלק הזה הלקוחות שלנו מצליחים לגייס בין 3 -10 לקוחות פרמיום בעזרת שיווק אורגני ברשתות וכבר מחזירים את ההשקעה שלהם על התהליך.

 

מכאן אנחנו עוברים לחלק הבא שאחראי על גדילה נכונה ויציבה מבלי להישחק

 

 

◄ חלק 3: מינוף ויציבות

ברגע שיש לנו את יסודות מפלדה וכבר הוכחנו את ההצעה וגייסנו כמה לקוחות בסכומים גבוהים, בחלק הזה המטרה שלנו היא לחזור שוב על אותו התהליך, לשפר, לדייק, לססטם את השירות ולמנף אותו לשלב הבא.

 

אנחנו עושים את זה ע"י יצירת הדרכות, מצגות ומהלכי אימפקט להמונים החל מסדנאות, אתגרי רשת, הרצאות, וואבינארים וכל צורה אחרת שבה אפשר להעביר תהלי שיווק ומכירה נכון.

 

בדרך כלל כאן אנחנו נכנסים לתמונה ויוצרים משפך שיווקי איכותי שיוצר את כל התהליך הזה על אוטומט ומביא מתעניינים לרמת בשלות גבוהה.

 

 

משם זה כבר לנהל עסק של "גדולים", עם עובדים צוות, סיסטמים מסודרים ויציבות שהולכת וגדלה לפי הרצון שלנו להשפיע ולייצר אימפקט.

 

מעטפת 360 לעסק במקום 1

 

יש לנו את כל היכולות ללוות עסק מא' ועד ת'
הכל תלוי ברמת הבשלות, הנכונות וההשקעה הנדרשת ואנחנו דואגים לעשות את הדברים בצורה חכמה כדי לא לשרוף כספים מיותרים בזמן או בשלב הלא נכון.

 

 • בניית קמפיינים אפקטיביים מבוססי מסע לקוח
 • תהליכי מיתוג לעסק (לוגו, גרפיקה, עיצובים)
 • סיסטמים ואוטומציות החל מדיוור בוואצאפ ועד למערכות  CRM מתקדמות
 • בניית אתרים, משפכי שיווק, דפי מכירה
 • תכנון וביצוע של קורסים דיגיטליים ומוצרי פרונט
 • הפקה , בימוי ויצירת סרטוני תוכן ברשתות
 • ניהול מדיה מלא לכל פלטרפורמה רלוונטית

מהו הסוד להצלחה?

 

בכנות, אין סוד אחד להצלחה ואם מישהו מבטיח לכם משהו כזה אז הוא משקר. מה שעובד לעסק אחד לא בהכרח יעבוד לעסק אחר והתאמה אישית וזה ההבדל הקטן שעושה את ההבדל הגדול.

 

יש כאן "שיטה" שעובדת בעיקר בגלל שהשיטה הזאת מחוברת לשיטה של בעל העסק, לאופי לידע ולמשאבים שכבר יש להם. מעבר לכך יש כאן התאמה אישית לעסקי מומחיות מתחומים של אימון, טיפול, ייעוץ ליווי והנחיה ומסגרת תומכת שלא נותנת להם לאבד את עצמם לבד בתוך קורס שומם.

 

 

◄ תכירו את בר נוי | מטפלת בתת המודע

"הרגשתי בלבול וכאוס מטורף כאילו שאני טוחנת מים.  בתכנית השתנתי מבחינת התפיסה וגם מבחינת התוצאות בשטח. ממליצה לכל בעל עסק שמרגיש בלבול ורוצה לייצר סיסטם יותר נכון ומדויק ולהגדיל את המכירות. מודה על כל רגע ורגע בתכנית הזאת"

 

 

ויותר מזה, אלו שכם מצליחים לפרוץ לאיזור ה 20 - 50K נכנסים לתוך סוכנות השיווק ששם אני והצוות מרמים להם קמפיין איכותי שמבוסס מסע לקוח שמעניק להם מנגנון מסודר להגדלת הכנסות על אוטומט. במילים אחרות, יש כאן מעטפת 360 לבעל עסק והיא עובדת למאות בעלי עסקים במעל 30 נישות שונות.

 

איך ממשיכים מכאן?

 

אם הגעת עד לכאן זה אומר עליך הרבה בתור אדם ובעל עסק שרוצה להעמיק ולעשות את הדברים נכון.

אם בא לך להכיר אותנו יותר או שתרצה לשמוע על אחד או יותר מהשירותים שלנו

 

אפשר לעשות זאת ב 3 אפשרויות:

 

אפשרות 1: כלום

 

שזה אומר להמשיך לקרוא מאמרים, תוכן שיווקי חינמי ולבזבז את זמנך הרב בנסיון להרכיב את כל הפאזל לבד ותוך כדי להפסיד עשרות אלפי שקלים בכל חודש על הדרך כי ככל הנראה משהו בפעולות או בתפיסה שלך (והשילוב בניהם) לא עובד וכנראה גם לא ישתפר מעצמו.

 

אפשרות 2: לקבל הכוונה מקצועית

 

אם אתה מוכן לעלות לשלב הבא מוזמן ללחוץ על הכפתור, לספר קצת על עצמך כדי שנוכל להגיע מוכנים יותר לשיחה. ובשיחה של 45 דק' נוכל להבין  מה מעקב אותך כיום בעסק ונמפה אסטרטגיה ברורה, שלב אחר שלב שתוכל לבצע כדי להשיג את יעדי ההכנסות שלך בביטחון.

במידה ונרגיש שיש התאמה משני הצדדים נספר לך על התכנית שלנו בשקיפות מלאה עם הצעה מסודרת כדי שתוכל לקבל החלטה אם להמשיך איתנו או לא.

 

עדיין לא מכירים?

 

untitled 5544

נעים מאוד אני יקיר גבאי ואני עוזר לבעלי עסקים בתחום השירות והידע [יועצים, מאמנים, מטפלים, יוצרי תוכן וסוכנויות] להפוך מומחיות למנגנון עסקי מסודר להגדלת הכנסות מבלי להשקיע הון תועפות בשיווק שלא עובד או טכנולוגיה מסובכת.

 

מאמן עסקי משנת 2013, יזם, פסיכותרפיסט וכיום מנהל את תכנית הליווי המהפכנית דאבל אימפקט.

 

את דרכי התחלתי בתור מאמן ומטפל, והאמת שגם אני סבלתי מעולם העסקים וברחתי משיווק ומכירות כמו מאש. מתוך הקושי הזה, חיפשתי דרכים להפוך את עולם השיווק ל”אנושי” ול”רומנטי” יותר…

 

וזה בדיוק מה שעשיתי! פיתחתי את גישת השיווק הרומנטי ואת השיטה עסק היברידי במטרה לעזור לכל נותן שירות לבנות את העסק מהיסודות ועד ללקוחות הראשונים ומשם למנף את הכל ליצירת עסק דיגיטלי חי ובועט שטס ברשת.

 

השליחות שלי היום השתנתה ככה שבמקום לעזור ל-20 אנשים בטיפול, ליווי או אימון, אני עוזר ל-2,000 אנשים בכך שאני מלווה את בעל העסק עצמו

להיות אדם ובעל עסק טוב יותר, לפתח מוצרים ושירותים טובים יותר, לעשות שיווק ומכירות בצורה נכונה ויעילה ולייצר מעגל אינסופי שמזין את עצמו בטוב ושפע.

 

וממש אין צורך להמציא את הגלגל.. הוא כבר קיים, מה שנשאר לך לעשות זה להתחיל לסובב אותו וליצור מומנטום. וזה מה שאני מציע לך לעשות.

 

 

להפסיק לדשדש באפלה ולבזבז המון זמן, כסף ואנרגיה

 

ובמקום זה לקבל ממני את כל הידע, הכלים, הניסיון האישי והמקצועי שלי במטרה לעזור לך לממש את השליחות שלך בעולם ולהרוויח כסף ממה שאתה אוהב לעשות וטוב בו.

 

 

ואין פה סיסמאות למכור לך שזה מסע קל, זה לא!

אבל אם אני הצלחתי זה לגמריי אפשרי עבורך

ואם הלקוחות המדהימים שלי הצליחו?

אז זה בכלל הופך את זה להרבה יותר פשוט.

לא קל, פשוט.

 

 

אני מזמין אותך לעשות את הצעד ולקבל מאיתנו שיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות שתעזור לך להפוך מומחיות לשיטה להגדלת הכנסות (בשיטה שמחוברת אליך) כדי שתוכל לצמוח בהירות ובביטחון ולייצר אימפקט בעולם.

נשמח לעזור גם לך להפוך לסיפור ההצלחה הבא שלנו!

crosschevron-down