דו"ח מיוחד למאמנים ויועצים דיגיטליים

איך להגדיל הכנסות מבלי להישחק בעסק?

בדיוק בשביל זה יצרנו דו"ח מיוחד + הדרכת ווידאו שמותאמת לנותני שירות ועסקים מתחום הידע [מאמנים, מטפלים, יועצים וסוכנויות] שרוצים לקבל את מפת הדרכים המלאה להפוך מומחיות למנגנון עסקי מסודר להגדלת הכנסות מבלי להישחק בדרך.

מערכת אחת מוכחת להגדלת הכנסות מבלי להישחק

הנה מה שאתה הולך לקבל בהדרכה:
לראות את התמונה הגדולה
בהדרכה תגלה איך להתקין 3 חלקים ו 9 צעדים קריטיים שיעזרו לך לבנות מנגנון יציב להגדלת הכנסות בלי כל הדברים המיותרים שלא עובדים היום [ויש הרבה מהם]
לנפץ את תקרת הזכוכית המעצבנת
3 סיבות מרכזיות שמונעות מנותני שירות להגדיל הכנסות מעבר ל 20K ומה לעשות במקום זה כדי להגיע למחזורים של 6 ספרות וגם לפנות יותר זמן ביומן.
איך לגייס לקוחות גם בלי לשרוף הון תועפות בשיווק שלא מביא תוצאות
פרסום ממומן, הפקת סרטונים, קמפיינים, משפכי שיווק ועוד... כל אלו מילים מפוצצות שהמטרה שלהם היא לעזור לך לגייס לקוחות על בסיס קבוע. אם אין לך מערכת כזאת בהדרכה תבין מהם המרכיבים שחסרים אצלך בעסק ומה נדרש ממך לעשות כדי לבנות מנגנון אחד יציב ואפקטיבי שמביא לך לקוחות על בסיס קבוע. גם בלי להשקיע הון תועפות בשיווק.
3 דוגמאות [קייס סטאדי] של עסקים שהטמיע את המנגנון אצלם בעסק
בהדרכה תראה 3 סיפורי מקרה של הלקוחות המדהימים שלנו שהצליחו להכפיל, למנף ולהפוך את הכל לסיסטם מסודר ואיך תוכל ליישם את אותם עקרונות בעסק שלך.

הפוך את המומחיות שלך למנגנון עסקי מצליח

כדי שתוכל לצמוח בבהירות ובביטחון

זו בדיוק אותה מערכת שאנחנו משתמשים כדי ללוות את הלקוחות המדהימים שלנו ליצירת מנגנון עסקי מסודר שעוזר להם להגדיל הכנסות בצורה יציבה עם המון כיף והנאה בדרך.

בזכות יקיר אני יכול לעזור ליותר אנשים, להיות מתוגמל בצורה הוגנת עבור השירות ולהגיע לאותה צמיחה עסקית יציבה שכל כך הרבה שנים רציתי שתגיע לחיים שלי. ממליץ בחום לכל מי שחשוב לו הצד העסקי וגם הצד הפנימי. יקיר לגמרי הכתובת לעשות את זה.

ירוסלב מורגנשטיין
אקדמיית הגבר השלם

הייתי מתוסכלת עם המון רעיונות בראש אבל עם אפס ידע והבנה איך לעשות את הדברים ומאיפה מתחילים. יקיר עזר לי לבנות מאפס תכנית ליווי ובזמן יחסית קצר עזרה לי להכניס קרוב ל 20,000 ₪. הצטרפות לליווי של יקיר זאת הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי.

דניאל תורג'מן
משווקת אור

תמציתי , ישר ולעניין, בלי מריחות ובלי קשקושים. לא נתקלתי בדברים כאלו. המלצה חמה ומכל הלב.

גידי קוסטא
מנחה NLP
cross