דו"ח מיוחד למאמנים יועצים ומטפלים

איך להגדיל הכנסות מבלי להישחק בעסק?

מלאו את הפרטים ותקבלו גישה ישירה להדרכת ווידאו + דף עבודה ללא עלות

מערכת אחת מוכחת להגדלת הכנסות מבלי להישחק

הנה מה שאתה הולך לקבל בהדרכה:
לראות את התמונה הגדולה
בהדרכה תגלה איך להתקין 3 חלקים ו 9 צעדים קריטיים שיעזרו לך לבנות מנגנון יציב להגדלת הכנסות בלי כל הדברים המיותרים שלא עובדים היום [ויש הרבה מהם]
לנפץ את תקרת הזכוכית המעצבנת
3 סיבות מרכזיות שמונעות מנותני שירות להגדיל הכנסות מעבר ל 20K ומה לעשות במקום זה כדי להגיע למחזורים של 6 ספרות וגם לפנות יותר זמן ביומן.
איך לגייס לקוחות גם בלי לשרוף הון תועפות בשיווק שלא מביא תוצאות
פרסום ממומן, הפקת סרטונים, קמפיינים, משפכי שיווק ועוד... כל אלו מילים מפוצצות שהמטרה שלהם היא לעזור לך לגייס לקוחות על בסיס קבוע. אם אין לך מערכת כזאת בהדרכה תבין מהם המרכיבים שחסרים אצלך בעסק ומה נדרש ממך לעשות כדי לבנות מנגנון אחד יציב ואפקטיבי שמביא לך לקוחות על בסיס קבוע. גם בלי להשקיע הון תועפות בשיווק.
3 דוגמאות [קייס סטאדי] של עסקים שהטמיע את המנגנון אצלם בעסק
בהדרכה תראה 3 סיפורי מקרה של הלקוחות המדהימים שלנו שהצליחו להכפיל, למנף ולהפוך את הכל לסיסטם מסודר ואיך תוכל ליישם את אותם עקרונות בעסק שלך.

זו בדיוק אותה מערכת שאנחנו משתמשים כדי ללוות את הלקוחות המדהימים שלנו ליצירת מנגנון עסקי מסודר שעוזר להם להגדיל הכנסות בצורה יציבה עם המון כיף והנאה בדרך.

הכל היה מין כיבוי שריפות וזה היה ניכר בהכנסות, בשיעורים ובמקצועיות של הדבר. פתאום אני רואה שדברים קורים ויש לזה תוצאות. אני רואה את ההבדל מאיך שהייתי לאיך שאני עכשיו וזה וואו.

פארי הלב
מתקשרת ומורה רוחנית

בזכות יקיר אני יכול לעזור ליותר אנשים, להיות מתוגמל בצורה הוגנת עבור השירות ולהגיע לאותה צמיחה עסקית יציבה שכל כך הרבה שנים רציתי שתגיע לחיים שלי. יקיר לגמרי הכתובת לעשות את זה.

ירוסלב מורגנשטיין
אקדמיית הגבר השלם

יקיר עזר לי לבנות מאפס תכנית ליווי ובזמן יחסית קצר עזרה לי להכניס קרוב ל 20,000 ₪. הצטרפות לליווי של יקיר זאת הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי.

דניאל תורג'מן
משווקת אור
cross