שאלת מיליון הדולר

איך זה לעבוד איתנו?

כבר לא צריך לנחש כי הלקוחות המדהימים שלנו יספרו לכם איך הם הצליחו להפוך מומחיות למנגננון עסקי מסודר להגדלת הכנסות

הכל היה מין כיבוי שריפות וזה היה ניכר בהכנסות, בשיעורים ובמקצועיות של הדבר. פתאום אני רואה שדברים קורים ויש לזה תוצאות. אני רואה את ההבדל מאיך שהייתי לאיך שאני עכשיו וזה וואו.

פארי הלב
מתקשרת ומורה רוחנית

בזכות יקיר אני יכול לעזור ליותר אנשים, להיות מתוגמל בצורה הוגנת עבור השירות ולהגיע לאותה צמיחה עסקית יציבה שכל כך הרבה שנים רציתי שתגיע לחיים שלי. יקיר לגמרי הכתובת לעשות את זה.

ירוסלב מורגנשטיין
אקדמיית הגבר השלם

יקיר עזר לי לבנות מאפס תכנית ליווי ובזמן יחסית קצר עזרה לי להכניס קרוב ל 20,000 ₪. הצטרפות לליווי של יקיר זאת הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי.

דניאל תורג'מן
משווקת אור

אם עדיין לא הכרנו...
נעים מאוד אני יקיר גבאי

אני עוזר לבעלי עסקים בתחום השירות והידע [יועצים, מאמנים, מטפלים, יוצרי תוכן וסוכנויות] להפוך מומחיות למנגנון עסקי מסודר להגדלת הכנסות תוך 4 חודשים או פחות. מבלי להשקיע הון תועפות בשיווק שלא עובד או טכנולוגיה מסובכת.


מאמן עסקי משנת 2013, יזם, פסיכותרפיסט וכיום מנהל סוכנות לקידום יזמים ונותני שירות.
את דרכי התחלתי בתור מאמן ומטפל, והאמת? סבלתי מעולם העסקים וברחתי משיווק ומכירות כמו מאש.


מתוך הקושי הזה,
חיפשתי דרכים להפוך את עולם השיווק ל”אנושי” ול”רומנטי” יותר…

וזה בדיוק מה שעשיתי!
פיתחתי את גישת השיווק הרומנטי ואת השיטה עסק היברידי במטרה לעזור לכל נותן שירות לבנות את העסק מהיסודות ועד ללקוחות הראשונים ומשם למנף את הכל ליצירת עסק דיגיטלי חי ובועט שטס ברשת.


השליחות שלי היום השתנתה
ככה שבמקום לעזור ל-20 אנשים בטיפול, ליווי או אימון,
אני עוזר ל-2,000 אנשים בכך שאני מלווה את בעל העסק עצמו


להיות אדם ובעל עסק טוב יותר, לפתח מוצרים ושירותים טובים יותר, לעשות שיווק ומכירות בצורה נכונה ויעילה ולייצר מעגל אינסופי שמזין את עצמו בטוב ושפע.

מה שחשוב לי שתבין זה שמעבר לתוכן המקצועי, אני מביא ניסיון מעשי בשטח של לא מעט עסקים שכבר התנסו בדרך שלי ובכל פעם מחדש – זה מוביל לתוצאות שמפתיעות אפילו אותי! יש עוד המון סיפורים מרגשים שבכלל לא מופיעים כאן.


ליוויתי כבר 100 בעלי עסקים בהצלחה וזה עדיין מרגש עבורי בכל פעם מחדש, לראות איך בעלי עסקים צומחים למקומות שלא דמיינו, איך שינויים קטנים בתודעה עושים אפקט גדול, איך שיווק, עסקים, מכירות ודברים שהם לכאורה “קשוחים” ו ”לא קשורים למקצוע” הופכים להיות נעימים וכיפיים בדרך טבעית ומאוזנת.


ברגע שנותנים את הדחיפה הנכונה ומתחילים לסובב את הגלגל, הכל נעשה פשוט יותר, דבר גורר דבר והעסק מתגלגל… וממש אין צורך להמציא את הגלגל..
הוא כבר קיים, מה שנשאר לך לעשות זה להתחיל לסובב אותו וליצור מומנטום.
וזה מה שאני מציע לך לעשות. להפסיק לדשדש באפלה ובמקום זה לקחת ממני את כל הידע, הכלים, הניסיון האישי והמקצועי שלי במטרה אחת:

לעזור לך לממש את השליחות שלך בעולם
ולהרוויח כסף ממה שאתה אוהב לעשות וטוב בו.
ואין פה סיסמאות למכור לך שזה מסע קל, זה לא!


אבל אם אני הצלחתי זה לגמריי אפשרי עבורך
ואם הלקוחות המדהימים שלי הצליחו?
אז זה בכלל הופך את זה להרבה יותר פשוט.
לא קל, פשוט.אני מזמין אותך לעשות את הצעד ולקבל מאיתנו שיחת פיצוח להפוך מומחיות לשיטה להגדלת הכנסות (בשיטה שמחוברת אליך) כדי שתוכל לצמוח בהירות ובביטחון ולייצר אימפקט בעולם.


אשמח לעזור גם לך להפוך לסיפור ההצלחה הבא שלנו!

ממצב שהעסק שלי מדשדש הוא התקדם ב 10 רמות קדימה. זאת הייתה השקעה מדהימה ואין ספק שיקיר הוא קפיצת המדרגה המשמעותית שלי בתחום

דור ניניו
מאמן זוגיות לגברים

החזרתי את ההשקעה תוך חודש וחצי והיום אני עם 11 תהליכי ליווי בממוצע בחודש. מאחל ליקיר להמשיך להוביל בעלי עסקים. זאת עבודת קודש בעני.

אייל אנתבי
מאמן זוגות
ממליץ ראשי

מרגישה שקפצתי מדרגה מאוד משמעותית בזמן מאוד קצר בזכות הליווי. יקיר הוא אדם מדהים שנותן מהנשמה ויש המון מה ללמוד ממנו. ממליצה לכל בעל עסק שמרגיש בלבול ורוצה לייצר סיסטם יותר נכון ומדויק ולהגדיל את המכירות. מודה על כל רגע ורגע בתכנית הזאת.

בר נוי
מטפלת דרך תת המודע

"יקיר לקח אותי כמה רמות למעלה ברמות שלא האמנתי שאפשר להגיע בכזה זמן קצר. תוך חודש כבר החזרתי את ההשקעה על הליווי וכבר שילשתי וריבעתי את הסכום".

רן אברהם
מאמן עסקי

תמציתי , ישר ולעניין, בלי מריחות ובלי קשקושים. לא נתקלתי בדברים כאלו. המלצה חמה ומכל הלב.

גידי קוסטא
מנחה NLP

יקיר שיתף אותי במתודות, עקרונות וסיסטמים מאוד ברורים בעסק שמאפשרים לי להביא עסקאות באלפי שקלים בצורה די פשוטה. ממליץ ב 200% לקחת ייעוץ אצל יקיר ומבטיח לך שעוד כמה חודשים תהיו במקום שונה לחלוטין בעסק שלכם.

טל פרגריכט
הקוד הגברי

עד שהגעתי ליקיר עשיתי עושה שיחות ייעוץ אבל ויתרתי מאוד בקלות. בזכות תסריט השיחה והשיטה שפיתחנו למדתי איך לענות על ההתנגדויות וזה הגדיל לי משמעותית את אחוזי הסגירה. ממליצה לחום לכל מי שרוצה להגדיל את העסק שלו.

מרב שגיא
פסיכותרפיסטית

שיניתי את כל התודעה שלי מפרילנסר לעסק קטן וקיבלתי תפיסה חדשנית שמחוברת לעולם החדש ולרשתות החברתיות . תהליך שמזרז צמיחה ואני ממליץ לכל בעל עסק.

דותן גור
דותי ווידאו לעסקים

יקיר היה אחראי מהתכנון ועד לביצוע, הצילום והעריכה, הפלטפורמה והשיווק. אני ממש אסירת תודה על התהליך שעברנו ביחד וממליצה בחום לכל אחד שיש לו קריאה ליצור תכנית דיגיטלית.

תוואי משעל
מורה ליוגה

יקיר עזר לנו להגיע לקהל קר שלא מכיר את השירותים שלנו ולייצר תהליך של חימום שהופך אותם ללקוחות משלמים. החל מניהול הקמפיינים, בניית האסטרטגייה, רימרקטינג, סטוריטלינג, מסרים ועוד. ממליץ בחום לעבוד איתו בן אדם שמבין עניין.

עמית אופיר
מינוף עסקי
יועץ עסקי

תודה שהיית שם בזמן הטוב ביותר ועל כל הערך המטורף שקיבלתי ממך בכזה זמן קצר. ממליצה לכל מי שמתלבט, ,הליווי של יקיר שווה זהב.

סיוון זיגרסון סיסו
פסיכותרפיסטיה גופנית

אם אני מבינה מה אני מוכרת ויודעת איך קוראים לזה אז גם הליווי שלי יותר מדויק , יותר ברור ומניע לפעולה. גם את הלקוחות, הקיימים, גם את הצוות וגם יכולת לנהל אותו מרחוק במדינה אחרת. לא סתם פניתי אליך כי אתה רואה את מה שיש בפנים ומכוון לפעול מתוך המקומות האלה. ואז מה שיוצא החוצה יוצא מהבפנים, אין דרך אחרת.

נעמה פלס
עסק של מאסטרית
crosschevron-down